[Zwiastun] "Niesamowity Spider-Man 2" – tajemnice Oscorp

1 minuta czytania

Zwiastun drugiej części "Niesamowitego Spider-Mana" trafia pod sieciowe strzechy w huku karabinów maszynowych, imponujących wybuchów oraz wyładowań elektrycznych. Wiele można powiedzieć o tym materiale, ale nie to, że wieje na nim nudą oraz brakuje tutaj widowiskowych sekwencji. Przekaz jest jasny – kontynuacja będzie większa, głośniejsza i bardziej spektakularna. Porzucamy kameralne tudzież purytańskie klimaty na rzecz porządnej komiksowej rozwałki.

niesamowity spider-man 2

Pytanie tylko, czy Marc Webb nie polegnie w podobnym stylu jak Sam Raimi, który zmagał się z analogicznym konceptem w przypadku ostatniego epizodu "starej trylogii"? Historia pokazuje, że trzech arcywrogów na jednym talerzu może wywołać sporą niestrawność.

[Opis dystrybutora] Peter Parker (Andrew Garfield) ma ręce pełne roboty. Na przemian oczyszcza miasto z przestępców jako Spider-Man i spędza czas z ukochaną Gwen (Emma Stone). Bohater nie zapomniał o obietnicy złożonej ojcu dziewczyny, ale nie potrafi jej dotrzymać. Choć zbliża się zakończenie liceum, Peter ma ważniejsze sprawy na głowie. Pojawił się bowiem groźny złoczyńca, Electro (Jamie Foxx), a do miasta powrócił stary przyjaciel Harry Osborn (Dane DeHaan). Ponadto Parker poznaje nowe fakty ze swojej przeszłości.

W rolach głównych zobaczymy Anderew Garfielda, Emmę Stone, Jamiego Foxxa, Dane'a DeHaana oraz Chrisa Coopera. Film trafi na ekrany polskich kin 21 kwietnia 2014 roku.

Komentarze

0
·
Faktycznie przeciętnie to wygląda. Obejrzeć się dało, ale jak na zwiastun to trochę za mało. Może nak olejnym bardziej się wysilą i będzie nieco mniej chaosu.
0
·
Bez szału, ale i bez kału. A poprzedniej części, która faktycznie amazingly mnie zaskoczyła, gdyż kału właśnie w ogromnej ilości się po niej spodziewałem, jestem skłonny dać spory kredyt zaufania twórcom. Zobaczymy, choć akurat taki dobór przeciwników, znacznie bardziej niż liczba, budzi moje wątpliwości.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...