posiadlosc

[Zwiastun] "Niesamowity Spider-Man 2" – tajemnice Oscorp

1 minuta czytania

Zwiastun drugiej części "Niesamowitego Spider-Mana" trafia pod sieciowe strzechy w huku karabinów maszynowych, imponujących wybuchów oraz wyładowań elektrycznych. Wiele można powiedzieć o tym materiale, ale nie to, że wieje na nim nudą oraz brakuje tutaj widowiskowych sekwencji. Przekaz jest jasny – kontynuacja będzie większa, głośniejsza i bardziej spektakularna. Porzucamy kameralne tudzież purytańskie klimaty na rzecz porządnej komiksowej rozwałki.

niesamowity spider-man 2

Pytanie tylko, czy Marc Webb nie polegnie w podobnym stylu jak Sam Raimi, który zmagał się z analogicznym konceptem w przypadku ostatniego epizodu "starej trylogii"? Historia pokazuje, że trzech arcywrogów na jednym talerzu może wywołać sporą niestrawność.

[Opis dystrybutora] Peter Parker (Andrew Garfield) ma ręce pełne roboty. Na przemian oczyszcza miasto z przestępców jako Spider-Man i spędza czas z ukochaną Gwen (Emma Stone). Bohater nie zapomniał o obietnicy złożonej ojcu dziewczyny, ale nie potrafi jej dotrzymać. Choć zbliża się zakończenie liceum, Peter ma ważniejsze sprawy na głowie. Pojawił się bowiem groźny złoczyńca, Electro (Jamie Foxx), a do miasta powrócił stary przyjaciel Harry Osborn (Dane DeHaan). Ponadto Parker poznaje nowe fakty ze swojej przeszłości.

W rolach głównych zobaczymy Anderew Garfielda, Emmę Stone, Jamiego Foxxa, Dane'a DeHaana oraz Chrisa Coopera. Film trafi na ekrany polskich kin 21 kwietnia 2014 roku.

Komentarze

0
·
Faktycznie przeciętnie to wygląda. Obejrzeć się dało, ale jak na zwiastun to trochę za mało. Może nak olejnym bardziej się wysilą i będzie nieco mniej chaosu.
0
·
Bez szału, ale i bez kału. A poprzedniej części, która faktycznie amazingly mnie zaskoczyła, gdyż kału właśnie w ogromnej ilości się po niej spodziewałem, jestem skłonny dać spory kredyt zaufania twórcom. Zobaczymy, choć akurat taki dobór przeciwników, znacznie bardziej niż liczba, budzi moje wątpliwości.

Dodaj komentarz

Wczytywanie...