Filmowy "Warcraft" z datą premiery

1 minuta czytania

Czy pierwszy pełnoprawny film aktorski umieszczony w świecie Azeroth stanie się przyczynkiem do utworzenia serii, która będzie równorzędnym konkurentem dla "Władcy Pierścieni" i marvelowskich hitów? Może skończy się jak zawsze, czyli klapą kontynuującą niechlubną tradycję ekranizacji topowych gier komputerowych? Póki co, jest stanowczo za wcześnie, aby prorokować. Tym bardziej, że wiele innych świetnych marek, jakie wydawały się być w doskonałych rękach, także nie kończyły najlepiej (hej, Książę Persji!). Historia nakazuje więc milczeć i czekać na smakowite detale.

warcraft

Nie da się jednak ukryć, że wszystko w rękach utalentowanego Duncana Jonesa, który potwierdził swój kunszt w filmach takich jak "Moon" czy "Kod Nieśmiertelności". Przekonamy się, czy klimaty fantasy będą dla niego równie przychylne, co te kosmiczne, a czy w otoczeniu magii i mistycyzmu porusza się równie zręczne, co na polu technologicznym. Zanim jednak do tego dojdzie, trzeba się uzbroić w cierpliwość, bo trochę poczekamy na końcowy efekt jego starań.

Twórcy filmowego "Warcrafta" ogłosili dzisiaj, iż ich dzieło trafi na ekrany amerykańskich kin dokładnie 18 grudnia 2015 roku. Z kolei pierwszy klaps padnie już na początku przyszłego roku, co dobitnie pokazuje, iż producenci nie zamierzają się spieszyć i pragną spokojnie dopieścić swój potencjalny hit. Oby tylko dobrze wykorzystali ten czas, bo oddani fani, w szczególności produkcji ze stajni Zamieci, łatwo nie zapominają i mogą z łatwością złamać karierę obiecującego reżysera, jeżeli ten nie podła wyzwaniu. Stawka jest więc wysoka.

Komentarze

0
·
Aż dwa lata pracy dla grafików komput... Tfu, aktorów, scenarzystów i ekipy filmowej? Nieźle

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...