Joker Rising – Film o narodzinach najsłynniejszego przeciwnika Batmana

1 minuta czytania

Fani postanowili zrobić film o najsłynniejszym przeciwniku Batmana – Jokerze. Trwa on godzinę i dwadzieścia minut, lecz jego twórca, Alex Gearhart, zaznacza, że jest to na razie niedokończona wersja. Wrzucił ją na kanał YouTube, aby poznać opinie innych osób, otrzymać jakieś sugestie oraz korekty, które potem – o ile okażą się dobre – zastosować w filmie. Co więcej, w planach jest wykonanie trylogii o Jokerze. Czy się uda? Zobaczymy, przyznam jednak, że po obejrzeniu pierwszych dziesięciu minut Joker Rising mnie zaskoczył – jak na fanowską produkcję wykonano go z dużą starannością. Film możecie obejrzeć w rozszerzeniu newsa.

joker rising

Co sądzicie o pomyśle wykonania filmu o Jokerze? Może więcej powinno być takich produkcji opowiadających o początkach antagonistów, o tym jak stali się tymi złymi?

Komentarze

0
·
<3 Joker Dobry pomysł, wole sz.p. Jokera od Nie sz.p. (Buuu) Batmana (uuuB)!
0
·
Filmik, jak na fanowską produkcję, świetny. Tak właśnie mogłaby wyglądać historia Jokera w prawdziwym życiu. Ciekawe tylko, kto jest większym świrem: facet, który został szaleńcem dzięki traumatycznym przejściom, czy zamaskowany gość w pelerynie, udający nietoperza?

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...