Karl Urban ma nadzieję na "Dredda 2"

Karl Urban podczas tegorocznego Comic-Conu promował swój nowy serial o tytule "Almost Human". Nie mógł jednak przy tym nie poruszyć tematu kontynuacji Dredda, czyli filmu opowiadającym o przyszłości, w której władze absolutną dzierżą surowi, lecz sprawiedliwi sędziowie. Urban zagrał w nim główną rolę i przyznał, że ma nadzieję, iż uda się zrealizować kolejne odsłony tej produkcji.

dredd

Co więcej, aktor spotkał się w tej sprawie ze scenarzystą, Aleksem Garlandem, z którym uważnie przestudiowali potencjalny sequel "Dredda". - Film znalazł swoją publiczność, a na DVD sprzedaje się bardzo dobrze, w pierwszym tygodniu zakupiono 650 tysięcy egzemplarzy – podaje powody swojej nadziei na zrealizowanie kolejnych części Urban.

dredd

Aktor porównał także "Dredda" do "Łowcy androidów", uważanego za jeden z najlepszych filmów science fiction. - Nie chciałbym ich porównywać, ale oba nie były box-office'owymi hitami, jakimi powinny być. "Dredd" miał fantastyczne recenzje, lecz z jakiegoś powodu nie sprzedał się dobrze. Dlatego stworzenie kontynuacji zależy teraz od fanów. Im więcej osób przyłączy się do kampanii, zacznie wysyłać maile, publikować posty na Twitterze i kontaktować się z Lionsgate, twierdząc, że "chcemy więcej", tym bardziej rośnie szansa, że tak faktycznie się stanie.

Pytanie tylko: czy my chcemy "Dredda 2"?

Komentarze

0
Gość_* ·
Nie zgadzam się. "Dredda" widziałem i przyznam szczerze, że byłem dość zniesmaczony filmowymi wulgaryzmami. Czy łatka "film dla dorosłych" od razu musi oznaczać przekroczenie pewnego poziomu przyzwoitości? Moja ocena filmu to 5/10. Przyrównywanie go do "Łowcy androidów" to jakieś nieporozumienie. Nie ten poziom.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...