Bogaty wybór przeciwników Doctora Strange?

2 minuty czytania

Serwis Latino Review ujawnia tożsamość przeciwników Doctora Strange w planowanym filmie o tym superbohaterze. Wygląda na to, że w szranki z byłym chirurgiem stanąć może aż trzech złoczyńców.

doctor strange

Marvel nie ułatwia życia miłośnikom Doctora Strange. Filmu z udziałem ich ulubionego bohatera spodziewać się możemy dopiero w trzeciej fali zalewu superherosów, a więc w 2016 lub 2017 roku. Oznacza to, że wcześniej ujrzymy The Avengers 2 oraz Ant-Man. Na osłodę pozostaje fakt, iż Doctor Strange będzie miał okazję zmierzyć się ze swoim głównym przeciwnikiem, znanym jako Dormammu.

To międzywymiarowa istota, dysponująca wieloma różnymi umiejętnościami. O tej istocie sam Strange mówi, iż to "najbardziej przerażający przeciwnik". Na tym jednak lista się nie kończy, bowiem LR mówi także o mniejszy rolach, w których pojawią się Baron Karl Mordo oraz postacie znane jako Mindless Ones.

Pierwszy z wymienionych ma za sobą wiele lat zgłębiania tajników czarnej magii. Dzięki temu ten najemnik będzie się posługiwał czarami, podczas gdy Mindless Ones to stworzenie z wyglądu przypominające skały. Wzywa się je po to, by służyły potężnym czarodziejom.

Doniesienia te nie zostały jednak do tej pory potwierdzone. Wygląda też, że umieszczenie w jednym filmie aż trzech przeciwników mija się z sensem, bo wiadomo, że gdzie kucharek sześć, tam zwykle nie pojawia się nic smakowitego. Marvel chyba jednak wie, co robi, bowiem już podczas tworzenia oczekiwanego Iron Man 3 zrezygnowano z pomysłu umiejscowienia w filmie aż dwóch przeciwników. Skoro uznano taki pomysł za szkodliwy, to tym mocniej należałoby zastanowić się nad przeniesieniem części z nich do kolejnych części. W komiksach Mordo służył Dormammu, więc chyba lepiej, gdyby pojawił się sam i dopiero w toku filmu (lub na sam jego koniec) okazało się, że pokonanie najemnika to dopiero początek pracy dla Doctora Strange'a.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...