Nowy Dracula na pierwszym zwiastunie

1 minuta czytania

Stacja NBC postanowiła podzielić się ze światem pierwszym zwiastunem nadchodzącej produkcji, którą ma być serial z udziałem najsławniejszego krwiopijcy – samego hrabiego Draculi.

dracula, nbc

Ta wysokobudżetowa produkcja planowana jest jako serial, składający się z 10 odcinków emitowanych w piątkowe wieczory. W tytułowej roli zobaczymy nanego z Dynastii Tudorów Jonathana Rhys Meyersa, który to obmyślił plan zemsty na tych, którzy niegdyś zrujnowali jego życie. Pod przebraniem amerykańskiego milionera przybywa do wiktoriańskiej Anglii. Tam objawia się w roli człowieka, który dysponuje wiedzą i ofiarowuje ją w formie zaawansowanej technologii. Pech chce, że zakochuje się w Minie Murray (Jessica De Gouw), która zdaje się być reinkarnacją jego zmarłej żony.

W scenariuszu, za który odpowiada Cole Haddon, nie zabraknie także innej ikony wampirzego świata, jednakże pozbawionej kłów – Van Helsinga. Ten niezwykle utalentowany profesor rozpaczliwie łaknie władzy i potęgi. Być może będzie stanowić większe zagrożenie niźli tytułowa postać?

Plik wideo nie jest już dostępny.

Na premierę serialu o Drakuli przyjdzie nam poczekać do jesieni. Opublikowany zwiastun zaostrzył apetyt na więcej?

Komentarze

0
·
Fuuuj... nawet z jego dorwała ta okropna pedo-moda na wygłaskane potwory?
0
·
tumblr_lavol8ROiN1qdkd35o1_500.jpg
0
·
Hmmm, oni na pewno chcą się oprzeć na powieści Brama Stokera? Bo wygląda to, jakby ekranizowali Hrabiego Monte Christo Dumasa.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...