Thor: Mroczny świat – Mięśniak z młotem powraca

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu Thor: Mroczny świat. Bóg piorunów (Chris Hemsworth) ze swoim nieodłącznym młotem, który dostał w ramach zadośćuczynienia za niską inteligencję, powróci 30 października bieżącego roku (w Polsce dopiero 8 listopada). Z jakim to zagrożeniem przyjdzie mu się zmierzyć? Musi uderzyć w główkę niedobrego Malekitha (Christopher Eccleston), który za pomocą starożytnej rasy chce zepchnąć wszechświat w ciemność. Na razie jednak Thor może mu tylko pogrozić paluszkiem, ponieważ nawet Asgard nie daje sobie rady z potęgą wroga. Bóg piorunów wyrusza więc na niebezpieczną wyprawę, podczas której będzie musiał wykazać się dużym poświęceniem, aby uratować świat. Przy okazji znów połączy siły z Jane Foster (Natalie Portman).

Komentarze

0
Gość_Zuu* ·
Uwielbiam jego mięśnie i kocham ten jego młot
0
·
Teoretycznie obejrzę wszystko, żeby obejrzeć Natalie Portman. I teoretycznie narracja Hopkinsa również wystarczy mi za wszystko. Ale...

Nie wiem, może, gdy pierwsza część pójdzie kiedyś w superkinie, to ją wreszcie obejrzę. Ale do kina kina nie wybiorę się na pewno. Można tę grubą kasę przeznaczyć na coś bardziej pożytecznego.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...