Niesamowity Spider-Man 2 – Oficjalny opis fabuły pajęczaka

Dziś w Nowym Jorku ruszyły zdjęcia do Niesamowitego Spider-Mana 2, na którego czekam z niecierpliwością. Pierwsza część była rewelacyjna, więc na drugą na pewno się wybiorę, a smaku dodaje fakt, że pojawią się w nim dwie ukochane naszego superbohatera – Gwen Stacy (Emma Stone) i Mary Jane Watson (Shailene Woodley). Konfrontacja jest nieunikniona!

niesamowity spider-man 2

Z okazji rozpoczęcia zdjęć Sony udostępniło opis fabuły. Peter Parker (Andrew Garfield) nie jest osobą, która ma nadmiar czasu wolnego. W postaci Spider-Mana mierzy się ze złoczyńcami, a jako zwykły chłopak niedługo skończy liceum i spotyka się ze swoją dziewczyną – Gwen. W prawdzie nie zapomniał o obietnicy danej ojcu dziewczyny, ale nie potrafi się do niej dostosować. Trudno położyć mu kres uczuciu, jakim darzy Gwen.

niesamowity spider-man 2

Tymczasem w mieście pojawia się groźny Electro (Jamie Foxx) oraz przyjaciel Parkera, Harry Osborn (Dane DeHaan). Bohater będzie musiał się zmierzyć również ze swoją tajemniczą przeszłością. "Niesamowity Spider-Man 2" reżyserstwa Marca Webba wejdzie do polskich kin w wersji 3D 2 maja 2014 roku. Wy także na niego czekacie?

Komentarze

0
Gość_Tajemnicza 12* ·
Ja także się nie mogę doczekać drugiej części bardzo mi się podoba 1 część i mam zamiar obejrzeć 2 część spider mana,a do tego czekam na jeszcze jeden film transformers 4

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...