Iron Man 3 – oficjalny zwiastun!

1 minuta czytania

Internet dzisiaj już huczy od tej informacji, u nas pojawia się z pewnym poślizgiem, ponieważ chcieliśmy zrobić coś więcej dla naszych czytelników. GameExeView ma zaszczyt zaprezentować *werble* Zwiastun do Iron Mana 3... z napisami! Autorstwa naszej uroczej opiekunki tłumaczy Vitanee!

Plik wideo nie jest już dostępny.

A o czym będzie nowy Iron Man?

"Iron Man 3" studia Marvel ukazuje nam aroganckiego, acz błyskotliwego Tony'ego Starka, który tym razem musi zmierzyć się z wrogiem, o nieograniczonym zasięgu destrukcji. Kiedy osobisty świat Starka zostaje zniszczony z rąk jego wroga, postanawia wyruszyć na poszukiwanie winnego. Podróż ta na każdym kroku będzie sprawdzała siłę jego charakteru. Postawiony pod ścianą, Stark stara się przetrwać dzięki swoim urządzeniom, licząc na wrodzoną pomysłowość i instynkt, by ochronić najbliższe mu osoby. Podczas walki z wrogiem, odkrywa również odpowiedź na nawiedzające go pytanie: czy człowiek zdobi szatę, czy szata zdobi człowieka?

Z inny wycieków wiadomo, że głównym antagonistą Starka będzie Mandarin, potomek samego Dżyngis-Chana, w którego wcieli się Ben Kingsley. Reżyserem nowej ekranizacji Marvela jest Shane Black, odpowiedzialny m.in za scenariusz do "Zabójczej broni".

Przyznam się całkowicie szczerze i bez bicia, że uwielbiam i Roberta Downeya Jr. i Iron Mana, a na "trójkę" bardzo, bardzo nie mogę się doczekać. A wam jak się zapatruje film?

iron man, plakat

Komentarze

0
·
Jest bardziej głęboki niż poprzednie części - mniej w nim beztroski. Zobaczymy.

[Dodano po 3 minutach]

A Ben Kingsley jako główny zły nadaje się na Mandarynę aż nadto.
0
·
Wielce rozczarowujący zwiastun. Straszliwie smętny i patetyczny, więc parafrazując klasyka - "Nie o takego Starka zawsze walczyłem". Dlaczego z bohatera fircyka zrobili posępnego Mrocznego Rycerza? Znaczy... Miło, że porzucili pewną cukierkowość i chcą przerzucić się na znacznie doroślejsze tematy (jestem zawsze za), ale nie musi to być od razu stypa oraz nałożenie kalki Nolana. Przydałoby się jakieś zachowanie złotego środka.

Mam nadzieję, że tak wygląda tylko ten materiał, a nie cały film, bo inaczej... ulala... się porobiło
0
·
Tokar... właściwie to czy jest coś, co Ci się podoba?
0
·
Mandaryn, szmaciarzu, nigdy Cię nie lubiłem, bhrhrhrhrhr.
0
·
Trailer taki sobie ale i tak nie moge sie doczekać kwietnia

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...