Wybuchowy początek The Wolverine

1 minuta czytania

Fani Jackmana będą mieli ponownie ujrzeć swego idola w roli Logana, lepiej znanego jako Wolverine. Portal ComicBookMovie zdołał dotrzeć do wiarygodnych informacji odnośnie pierwszych scen z The Wolverine, czyli filmu opartego na komiksach z szybko uzdrawiającym się mutantem w roli głównej.

logan, xmen, the wolverine

Do tej pory wiadomym było, iż The Wolverine będzie korzystać z dorobku Japan Saga Franka Millera. Według ujawnionych przez CBM informacji, twórcy filmu zamierzają sięgnąć także po Wolverine: Logan Briana K. Vaughana.

Scena otwierająca nowy film ma się rozgrywać w japońskim obozie jenieckim podczas II wojny światowej. Fakt ten potwierdzały ujawnione wcześniej pierwsze zdjęcia z planu. W tym samym miejscu przebywać będzie także główny przeciwnik przyszłego X-mena – pułkownik Ethan Warren. Zgodnie z komiksową historią, obaj trafili w to samo miejsce i również obaj zostali potraktowani bronią atomową. Sęk w tym, że wybuch był w stanie przeżyć tak Warren, jak i Logan. Nie można ich zabić, więc nic dziwnego, że udaje się im zbiec.

Póki co wiadomo, że na pewno pojawi się kilka scen z czasów II wojny światowej, jednak zagadką pozostanie pojawienie się Warrena w czasach współczesnych, gdzie jest jedynie płonącym szkieletem. Zgodnie z komiksem, pułkownik wyrywa serce Logana i zjada je, dzięki czemu odzyskuje ludzką postać. Mimo to Wolverine ostatecznie zabija go.

Pozostaje pytanie, ile komiksowej historii wykorzystają twórcy i czy zdecydują się na mroczne kino akcji. Film oma otrzymać kategorię R, więc nie zdziwię się, jeśli faktycznie zobaczę wyrwane i zjedzone serce.

Komentarze

0
·
"...pułkownik wyrywa serce Logana i zjada je, dzięki czemu odzyskuje ludzką postać. Mimo to Wolverine ostatecznie zabija go." Oł come onnnnn!
-.-'

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...