Filmy

Hobbit: Nie będzie trylogii!

Autor: Krzysztof "krzyslewy" Lewandowski · Opublikowano: środa, 18 lipca 2012

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że być może ekranizacja Hobbita doczeka się trzech części. Na szczęście te plotki zostały zdementowane..., lecz nie przez reżysera, a rzecznika Warner Bros.

hobbit, film

Twierdzi on, że "Hobbit" był planowany na dwie części i tak zostanie zrealizowany. Nic się w tej sprawie nie zmieniło. Peter Jackson na Comic Conie powiedział, że jest za wcześnie, żeby mówić, czy powstanie trylogia, ale chyba po słowach rzecznika Warner Bros. nie ma wątpliwości, że reżyser musi ostudzić swój zapał do stworzenia trzeciej części ekranizacji powieści J.R.R. Tokiena.

Komentarze

enether · środa, 18 lipca 2012, 16:45
0
Hobbit trylogią? Serio? Czy tylko ja uważam że podzielenie go na dwie części to zwyczajny skok na kasę? Przecież fabułę Hobbita da się spokojnie w 3.5h upchnąć.
Sosna · środa, 18 lipca 2012, 17:32
0
Można w 3,5h, a nawet i mniej, ale czego nie zrobi się dla kasy, mimo to uważam, że Hobbit, to taka książka, która została tak napisana, że w wersji filmowej może ciągnąć się znacznie dłużej, a duże natężenie akcji sprawia, że Hobbit może, powiem więcej, jestem przekonany, że będzie bardzo udaną produkcją, zarówno 1 jak i 2 część.

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...