Filmy

Zapowiedzi Marvela na Comic Con!

Autor: Krzysztof "krzyslewy" Lewandowski · Opublikowano: środa, 18 lipca 2012

14 lipca na San Diego Comic Conu odbył się panel Marvela, na którym pokazano jego przyszłe produkcje. Iron man 3 został jednak zaprezentowany oddzielnie, tak więc opisałem jego pokaz w oddzielnym newsie.

marvel

Kevin Feige z Marvela potwierdził, że trwają prace nad czterema filmami i podał ich daty premiery (niektóre były już znane). Oto one:

  • "Iron Man 3" – 3 maja 2013
  • "Thor: The Dark World" – 8 listopada 2013
  • "Captain America: The Winter Soldier" – 4 kwietnia 2014
  • "Guardians of the Galaxy" – 1 sierpnia 2014

Tytuł kontynuacji "Kapitana Ameryki" sugeruje, że będzie to ekranizacja komiksu, więc w filmie zobaczymy Czarną Wdowę, którą pewnie odegra Scarlett Johannsson. Kevin Feige twierdził, ze zobaczymy ją w którymś filmie i prawdopodobnie chodziło mu właśnie o "Captain America: The Winter Soldier". Ważną rolę w tej produkcji ma także odegrać Bucky, w którego w pierwszej części wcielił się Sebastian Stan.

marvel

Zaprezentowano także testowy zwiastun "Ant-Mana" w reżyserii Edgara Wrighta. Jakub Ćwiek doniósł, że pokazano na nim bohatera, który walczył z wrogami, używając swoich umiejętności (powiększanie się i zmniejszanie). Wideo to było niedopracowane, lecz zostało przyjęte pozytywnie. Pokazanie go sugeruje, że Ant-Man będzie kolejnym filmem Marvela.

marvel

Feige potwierdził, że bohater "Chucka", Zachary Levi dołączył do obsady "Thor: The Dark World". Zagra on Fandrala, zastępując przy tym Josha Dallasa, który pracuje przy drugim sezonie "Once Upon a Time". W pierwszej części to Levi miał zagrać tą postać, jednak był zajęty przy "Chucku". Teraz obserwujemy odwrotną sytuację.

marvel

Kolejna produkcja do omówienia to "Guardians of the Galaxy". nareszcie poznaliśmy skład obrońców galaktyki! Oto on: (od lewej na obrazku) Drax the Destroyer, Groot, Star-Lord, Rocket Raccoon i Gamora.

marvel

Akcja filmu ma się rozgrywać w XXXI wieku (czyli dość późno), ale bohaterowie przeniosą się do naszych czasów. Film będzie wstępem do "Avengersów 2", gdzie strażnicy galaktyki także się pojawią.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...