Umbrella Corporation w Polsce

1 minuta czytania

Potwierdziły się doniesienia, jakby nad Wisłą miała pojawić się, póki co ruchoma, placówka Umbrella Corporation. Jak się okazuje, odwiedzić ją będziemy mogli już wkrótce i to całkowicie za darmo.

resident evil retribution

Nie obawiajcie się jednak, bowiem wirus T nie jest na tyle złośliwy, by atakować w czasie Euro 2012. Pojazd korporacji nafaszerowany jest nowoczesną technologią i stanowi część kampanii promocyjnej nadchodzącego filmu Resident Evil: Retrybucja.

W środku czekać nas mają tematyczne pokoje, które, jak obiecuje organizator w osobie Sony Pictures Entertainment oraz polskiego dystrybutor filmu, mają zapewnić niespotykane dotąd doznania wizualne. Każdy odwiedzający ma wyjść z niespodzianką, lecz jak to z niespodziankami bywa, nie wiemy, cóż to takiego ma być.

Najważniejsze to rzecz jasna czas, miejsce i cena. Okazje będą dwie: 8 czerwca w Poznaniu, ul. 27 grudnia (parking przy Okrąglaku), w godz. od 11.00 do 19.00 oraz dwa dni później w Warszawie, Plac Konstytucji, w godz. od 11.00 do 19.00. Wstęp całkowicie wolny dla każdego.

Film na polskie ekrany zawita 14 września. Szkoda, że nie będą rozdawać wirusa.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...