szczury_wroclawia_szpital
Filmy

Florence and The Machine promuje jedyną letnią superprodukcję fantasy

Autor: Wojciech "Courun Yauntyrr" Kominek · Opublikowano: poniedziałek, 14 maja 2012

Przyznam, że im więcej widzę materiałów promocyjnych związanych z Królewną Śnieżką i łowcą, tym coraz bardziej chcę zobaczyć ten film. Dobrym sposobem na promocję jest wykorzystanie utworu nagranego przez jakąś gwiazdę.

Dobrze się składa, bowiem Florence and The Machine przygotowało utwór Breath of life, który posłuży do promocji filmu z racji nagranego specjalnie klipu. Florence przyznaje, że przy powstaniu piosenki jej inspiracją była Zła Królowa, w którą wcieli się Charlize Theron.

Trzeba przyznać, że klip dość klimatyczny. Tylko czy będziemy w stanie wytrzymać styl macho Łowcy i jedną minę Śnieżki? Odpowiedź poznamy 1 czerwca tego roku wraz z polską i światową premierą filmu.

Komentarze

krzyslewy · wtorek, 15 maja 2012, 12:31
0
Faktycznie bardzo klimatyczna piosenka. Ale jest możliwość, że zupełnie nie będzie ona pasowała do filmu, który może być produkcją o macho i niesamowicie urodziwej Śnieżce
Tokar · wtorek, 15 maja 2012, 13:01
0
Kolejny świetny i niesamowicie klimatyczny kawałek Florence. Dlaczego mnie to nie zaskakuje? Materiał spełnia zadanie, tak swoją drogą. W sumie lekko się wahałem, czy przejść się na ten film, a teraz prawdopodobieństwo zawitania na sali kinowej jest bardzo wysokie

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...