Florence and The Machine promuje jedyną letnią superprodukcję fantasy

1 minuta czytania

Przyznam, że im więcej widzę materiałów promocyjnych związanych z Królewną Śnieżką i łowcą, tym coraz bardziej chcę zobaczyć ten film. Dobrym sposobem na promocję jest wykorzystanie utworu nagranego przez jakąś gwiazdę.

Dobrze się składa, bowiem Florence and The Machine przygotowało utwór Breath of life, który posłuży do promocji filmu z racji nagranego specjalnie klipu. Florence przyznaje, że przy powstaniu piosenki jej inspiracją była Zła Królowa, w którą wcieli się Charlize Theron.

Trzeba przyznać, że klip dość klimatyczny. Tylko czy będziemy w stanie wytrzymać styl macho Łowcy i jedną minę Śnieżki? Odpowiedź poznamy 1 czerwca tego roku wraz z polską i światową premierą filmu.

Komentarze

0
·
Faktycznie bardzo klimatyczna piosenka. Ale jest możliwość, że zupełnie nie będzie ona pasowała do filmu, który może być produkcją o macho i niesamowicie urodziwej Śnieżce
0
·
Kolejny świetny i niesamowicie klimatyczny kawałek Florence. Dlaczego mnie to nie zaskakuje? Materiał spełnia zadanie, tak swoją drogą. W sumie lekko się wahałem, czy przejść się na ten film, a teraz prawdopodobieństwo zawitania na sali kinowej jest bardzo wysokie

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...