Największa saga wszech czasów wraca w spektakularnym 3D

1 minuta czytania

Informacja prasowa

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce... to słowa, które ukazały się na ekranach kin całego świata. "Gwiezdne wojny" gromadziły i gromadzą przed ekranami całe pokolenia widzów oferując im wszystko to, co stanowi o sile kina. Chwile pełne napięcia, grozy i humoru, wielką przygodę i wspaniałą zabawę, opowieść o walce dobra ze złem.

gwiezdne wojny 3d, mroczne widmo, aim media, 10 luty

Już 10 lutego wielbiciele "Gwiezdnych wojen" będą mogli na nowo zachwycić się tym obrazem. Pierwsza część legendarnej sagi George'a Lukasa, "Gwiezdne Wojny. Część I – Mroczne Widmo" w cyfrowej wersji 3D, niewątpliwie dostarczy emocji i nowych, niezwykle pozytywnych wrażeń.

Obejrzyj "Gwiezdne wojny" jakich nie znałeś (trailer)!

Komentarze

0
·
Prawdę mówiąc byłbym bardziej zadowolony z nakręcenia czegoś nowego w uniwersum SW. Odgrzewanie starych kotletów tylko po to, żeby zgarnąć trochę grosza jest żałosne jak dla mnie.
0
·
Geeez... Lucas, nienawidzę Cię stary pazero. What have you done... What have you done...

A co do samego filmu użyję najczęsciej spotykanego cycatu z filmów i ksiązek SW: "I've got a bad feelings about this..."
0
·
To Lucas, więc nie wiem czego innego się spodziewałeś
0
·
Takie podsumowanie Lucasa. Jak ktoś jest fanem South Parka to na pewno pamięta ten odcinek.

Chodziło w nim rimejki filmów, ale ogólny sens jest uchwycony.

http://www.southparks...change-raiders
0
·

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ashgan dnia wtorek, 7 lutego 2012, 22:02 napisał

Prawdę mówiąc byłbym bardziej zadowolony z nakręcenia czegoś nowego w uniwersum SW. Odgrzewanie starych kotletów tylko po to, żeby zgarnąć trochę grosza jest żałosne jak dla mnie.


Zgadzam się, co mnie jednak nie powstrzyma przed wybraniem się do kina. Kocham całym serduszkiem wszystkie części (chociaż te starsze rządzą bardziej!) i ciekawa jestem co z tego wyniknie. Skoro nawet Króla Lwa robią w 3D, to czemu nie Gwiezdne Wojny?

Obawiam się, że jeszcze trochę i nie będzie innych filmów, niż w tym paskudnym 3D...
0
·
Poprawiona cyfrowa wersja, czemu nie fajnie będzie spojrzeć na SW w odświeżonej wersji, choć poczekam aż ta odświeżona wersja trafi do TV, mnie 3D nie kręci.
0
·
3D nie lubie. Jeśli miałbym toto obejrzeć to tylko na dvd...

Dodaj komentarz

Wczytywanie...