The Avengers – przeciwnicy i nowe zdjęcia

2 minuty czytania

Magazyn Empire przygotował niespodziankę dla wszystkich, którzy wypatrują filmu The Avengers. Ujawniono tożsamość przeciwników głównych bohaterów oraz pokazano nowe zdjęcia. Ostrzegam, będą spoilery!

avengers, film

Film Jossa Wheldona to adaptacja komiksu o tytułowej grupie (w Polsce znanej jako Mściciele). Ostatni numer Empire postanowił poświęcić mu kilka stron. Dzięki temu dowiadujemy się, że głównym przeciwnikiem naszej bandy, na którą składa się Hulk, Thor, Iron Man, Czarna Wdowa, Kapitan Ameryka i Hawkeye wcale nie będą Skrullowie, jak to do tej pory zwykło się oczekiwać. Kevin Feige z Marvela potwierdza, że wciąż antagonista ma być zła i obca rasa, jednak nie będą to wspomniani zielonoskórzy Skrullowie.

Zdementowano także plotki o możliwości pojawienia się w filmie takiej postaci jak Red Skull, z którym najwięcej wspomnień (głównie tych złych) ma Kapitan Ameryka. Nie oznacza to jednak, że w The Avengers nie pojawi się gościnnie inna postać. O kim mowa?

the avengersthe avengers

Owym tajemniczym bohaterem będzie Spiderman. Zaskoczeni? Prawa do postaci posiada co prawda Sony, jednak obie firmy dogadały się i Peter Parker pojawi się obok Mścicieli. Takich rewelacji dostarczyła Jenny Agutter i pozostaje pytanie, czy też aktorka się pomyliła czy też nie. W każdym razie, nikt oficjalnie tych doniesień nie zdementował, więc fani Parkera póki co mają się z czego cieszyć.

the avengers

W filmie zobaczymy takich aktorów jak: Robert Downey Jr. (Iron Man), Chris Hemsworth (Thor), Chris Evans (Kapitan Ameryka), Jeremy Renner (Hawkeye), Mark Ruffalo (Hulk), Scarlett Johansson (Czarna Wdowa), Clark Gregg (agent Coulson), Samuel L. Jackson (Nick Fury), Cobie Smulders (Maria Hill), Tom Hiddleston (Loki), Stellan Skarsgaard (profesor Selvig) i Amanda Righetti.

the avengers

Premierę The Avengers w USA wyznaczono na 4 maja 2012. Do Polski film trafi tydzień później.

Komentarze

0
·
Co to bedzie za porazka.... Jedynymi dobrymi stronami tego jak na razie sa Iron Man i Thor.
0
·
... i Samuel.
0
·
To może być naprawdę świetny film. Spidermana bardzo lubię, więc z chęcią go zobaczę, a Robert Downey Jr. to świetny aktor, choć Iron Mana nie trawię. Do tego jakiś tajemniczy wróg... Mam nadzieję tylko, że sceny walki będą na poziomie, brak Supermana to już jakaś nadzieja
0
·
Superman u Marvela? Niieee... Chociaż ja w sumie chyba wolę DC (Batman ).
Scarlett jako Czarna Wdowa mnie w ogóle nie przekonała w ostatnim Iron Manie (chociaż samego Iron Mana lubię). Spider-man też jakoś... e-e. A Skarsgaard i Samuel wychodzą epicko cokolwiek zagrają.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...