riese
Filmy

Teaser nowego Resident Evil

Autor: Wojciech "Courun Yauntyrr" Kominek · Opublikowano: czwartek, 19 stycznia 2012

Wszyscy, którzy czekają na kolejną filmową adaptację gry Resident Evil mogą już zacierać ręce na wieść o tym, że dostępny jest już teaser z Resident Evil: Retribution.

Ponownie przenosimy się do świata opanowanego przez zabójczy wirus, za stworzeniem którego stoi złowroga Umberella. Jedyną nadzieją świata jest, co niezwykle zaskakujące, Alice (Milla Jovovich). Główna bohaterka wybierze się w podróż, podczas której będzie musiała upewnić się, że stoi po właściwej stronie barykady.

Teaser to oczywiście oficjalny zwiastun produkcji. Nie mogło na nim zabraknąć wybuchów, walki i krwi. Można także zobaczyć starych znajomych z gry, którzy pojawia się na wielkim ekranie nie bez powodu. Jak wam się podoba oficjalny filmik promujący?

Komentarze

Tom21 · czwartek, 19 stycznia 2012, 22:06
0
Tak, Tak, Tak... Nareszcie. Mam tylko nadzieję że 5 będzie zrobiona jak 1 i 2 a nie jak 3 i 4. Zapowiada się puki co nieźle.
Tokar · czwartek, 19 stycznia 2012, 22:07
0
Haha.... product placement już po pierwszych pięciu sekundach i to taki dyskretny jak pierdnięcie w środku zatłoczonej windy. Choć w sumie chwali się, po co komu konwenanse? Poza tym standardzik - piękne kobiety, skąpe stroje, strzelaniny, efekciarstwo na potęgę i 3D. Na swoje wyjdzie, tylko coś mało tutaj samego Resident Evila w Resident Evilu
Eirin · czwartek, 19 stycznia 2012, 22:32
0
Czy to sie kiedys skonczy.....?

Wiadomo, ze i tak NAWET ja ten szajt obejrze, majac tylko nadzieje, ze chociaz troche bedzie podobne do jedynki... T_T
Trzeci Kur · czwartek, 19 stycznia 2012, 22:53
0
Oho, a myślałem, że muzyka Daft Punk do Tronu była zarezerwowana tylko dla Tronu x]
Lily · czwartek, 19 stycznia 2012, 22:59
0
O właśnie, a się zastanawiałam, skąd znam ten motyw
Gość_Pinatu* · piątek, 20 stycznia 2012, 11:20
0
Przykro że zrobili z tego serial słabiutkich filmów do nabijania kasy wytwórniom filmowym.
Takie samo zdanie mam o ciągłym wpychaniu kolejnych części "Oszukać Przeznaczenie", czy "Piła".
We wszystkich tych trzech serialach, których ilość odcinków niedługo przegoni "Złotopolskich", tylko po pierwsze dwie części były warte uwagi. Potem to już tylko głupota goni głupotę

Oby "ALIEN-a" nie spotkał podobny los z "Prometeuszem", który obawiam się że nie będzie ostatnim.
Tom21 · piątek, 20 stycznia 2012, 16:35
0
Akcja podobno ma się dziać na dwóch płaszczyznach, po 4 i pomiędzy 2 a 3(jakieś retrospekcje). Może pokażą wreszcie jak cały świat upada a nie tylko pustynie bez życia. 1 i 2 miały dużo wspólnego z RE. Poza Alice oczywiście. Tym razem może im się udać, o ile pozostaną przy zombich(ewentualnie tych genetycznych wampirach) a nie skupią się na tych nowych coraz to wymyślniejszych(bez klimatu) bestyjkach. No i powraca Jill Valentine!!!

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...