Teaser nowego Resident Evil

1 minuta czytania

Wszyscy, którzy czekają na kolejną filmową adaptację gry Resident Evil mogą już zacierać ręce na wieść o tym, że dostępny jest już teaser z Resident Evil: Retribution.

Ponownie przenosimy się do świata opanowanego przez zabójczy wirus, za stworzeniem którego stoi złowroga Umberella. Jedyną nadzieją świata jest, co niezwykle zaskakujące, Alice (Milla Jovovich). Główna bohaterka wybierze się w podróż, podczas której będzie musiała upewnić się, że stoi po właściwej stronie barykady.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Teaser to oczywiście oficjalny zwiastun produkcji. Nie mogło na nim zabraknąć wybuchów, walki i krwi. Można także zobaczyć starych znajomych z gry, którzy pojawia się na wielkim ekranie nie bez powodu. Jak wam się podoba oficjalny filmik promujący?

Komentarze

0
·
Tak, Tak, Tak... Nareszcie. Mam tylko nadzieję że 5 będzie zrobiona jak 1 i 2 a nie jak 3 i 4. Zapowiada się puki co nieźle.
0
·
Haha.... product placement już po pierwszych pięciu sekundach i to taki dyskretny jak pierdnięcie w środku zatłoczonej windy. Choć w sumie chwali się, po co komu konwenanse? Poza tym standardzik - piękne kobiety, skąpe stroje, strzelaniny, efekciarstwo na potęgę i 3D. Na swoje wyjdzie, tylko coś mało tutaj samego Resident Evila w Resident Evilu
0
·
Czy to sie kiedys skonczy.....?

Wiadomo, ze i tak NAWET ja ten szajt obejrze, majac tylko nadzieje, ze chociaz troche bedzie podobne do jedynki... T_T
0
·
Oho, a myślałem, że muzyka Daft Punk do Tronu była zarezerwowana tylko dla Tronu x]
0
·
O właśnie, a się zastanawiałam, skąd znam ten motyw
0
·
Przykro że zrobili z tego serial słabiutkich filmów do nabijania kasy wytwórniom filmowym.
Takie samo zdanie mam o ciągłym wpychaniu kolejnych części "Oszukać Przeznaczenie", czy "Piła".
We wszystkich tych trzech serialach, których ilość odcinków niedługo przegoni "Złotopolskich", tylko po pierwsze dwie części były warte uwagi. Potem to już tylko głupota goni głupotę

Oby "ALIEN-a" nie spotkał podobny los z "Prometeuszem", który obawiam się że nie będzie ostatnim.
0
·
Akcja podobno ma się dziać na dwóch płaszczyznach, po 4 i pomiędzy 2 a 3(jakieś retrospekcje). Może pokażą wreszcie jak cały świat upada a nie tylko pustynie bez życia. 1 i 2 miały dużo wspólnego z RE. Poza Alice oczywiście. Tym razem może im się udać, o ile pozostaną przy zombich(ewentualnie tych genetycznych wampirach) a nie skupią się na tych nowych coraz to wymyślniejszych(bez klimatu) bestyjkach. No i powraca Jill Valentine!!!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...