Ridley Scott reżyserem nowego Łowcy Androidów

1 minuta czytania

W marcu pisaliśmy o tym, że prawdopodobnie powstanie nowy Łowca Androidów, znanego również jako Blade Runner. Dzisiaj to już pewne. Co więcej! Wiemy, że jego reżyserem i producentem ponownie będzie Ridley Scott. Nie wiadomo jednak jeszcze, czy zapowiedziany film będzie sequelem czy prequelem Łowcy androidów. Jak sądzicie, staniemy przed kolejnym gniotem pełnym kosmicznych strzelanin z 3D, czy kolejna część wsparta nowoczesną technologią pobije film z 1982 roku?

blade runner

Komentarze

0
·
Jak pisałem w marcu - obawiam się, że to jednak będzie gniot. Nawet taki reżyser jak Scott nic nie poradzi, jeśli producenci będą łasi na kasę (a to obecnie wiąże się zazwyczaj z masą efektów specjalnych i fabułą jako pretekstem do nich).
0
·
Ale on będzie również producentem. Poczekamy zobaczymy, chociaż jak to już padło w przypadku grier - czasy ambitnej rozrywki w tych dziedzinach już się skończyły. Albo coś jest... robione pod bezguści tłum albo jest tak totalnie niszowe, że nawet sam twórca o tym nie wie.

(Btw, wiedziałam, że będzie pierwszym, który skomentuje ;P)
0
·
Pożyjemy, zobaczymy, pogadamy po "Prometeuszu". Niemniej, Scott od czasów "Helikoptera w ogniu" nie jest w jakiejś mistrzowskiej formie i raczej rozczarowuje.
0
·
@Ati - musiałem to skomentować jako pierwszy, Łowcę oglądałem chyba dziesięć razy (książkę za to - tylko raz x]).

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...