Kate Beckinsale w nowej "Pamięci absolutnej"

1 minuta czytania

Piękna Kate Beckinsale, którą wielu może kojarzyć z roli Seleny w Underworld, dołączyła do obsady Total Recall – nowej wersji kultowej Pamięci absolutnej.

kate beckinsalekate beckinsale

Reżyserem filmu jest mąż aktorki, Len Wiseman, tak więc nikogo nie powinno dziwić, że to właśnie swoją żonę chce widzieć w roli głównej femmme fatale – Lori. Jest ona żoną głównego bohatera, któremu wydaje się, że jest szpiegiem. Nie wie tylko, czy pracuje dla Euromeryki, czy Nowego Szanghaju – dwóch potęg, które podzieliły między siebie Ziemię. Próbując odkryć prawdę trafia na kolonię na Marsie, gdzie popada w konflikt z szefem koncernu produkującego powietrze.

Pozostaje pytanie, czy Kate poradzi sobie z rolą, w którą niegdyś brawurowo wcieliła się Sharon Stone. Światowa premiera filmu została wyznaczona na 3 sierpnia 2012, tak więc na odpowiedź przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Komentarze

0
·
W Underworld nie grała ani mega dobrze, ani bardo źle. Wydaje mi się, że i tak oryginału nie przebiją (klimatem), ale lubię tę aktorkę i chętnie ją w filmie zobaczę. ;p
0
·
Też wątpię, że będzie lepiej, ale na Kate zawsze jest miło popatrzeć

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...