"Zaćmienie" filmem dla dorosłych?

1 minuta czytania

zacmienie, zmierzch, film

Ostatnia odsłona kinowej adaptacji trylogii "Zmierzch" została, jak dobrze pamiętamy, podzielona na dwie części. Wiemy jednak, iż pokazane zostaną w niej sceny przemiany Belli w wampira oraz narodzin jej dziecka z Edwardem. Czyżby czekało nas nieco doroślejsze kino?

Twórcy Zaćmienia postanowili, iż pierwsza część ostatniej części sagi zakończy się w momencie, w którym Bella staje się wampirem. Wszystko za sprawą jej chłopaka oraz przyszłego męża, Edwarda, który chce ratować ukochaną przed pewną śmiercią. Możemy zatem spodziewać się ślubu kochanków i wszelkich czynności z nim związanych.

Nie muszę chyba nikomu mówić, iż po ceremonii, zebraniu większej lub mniejszej masy prezentów oraz odprawieniu gości państwo młodzi mają czas dla siebie. W końcu czeka ich zawsze pierwsza noc poślubna. Czy oznacza to, że w Zaćmieniu ujrzymy scenę seksu?

Tak – będziemy świadkami miłosnego zbliżenia Belli oraz Edwarda. Entertainment Weekly opublikowało zdjęcie z tą sceną. Gotowi na seks w wydaniu sagi Zmierzch?

zacmienie, zmierzch, film

Napaleni nastolatkowie mogą obejść się ze smakiem – sama scena nie będzie bynajmniej czymś, co przyznałoby filmowi kategorię R. Wszystko ma być bardziej wysublimowane, liryczne, romantyczne i zmysłowe. Podobnie rzecz się będzie miała ze sceną narodzin dziecka Belli i Edwarda. Choć nie będzie to bynajmniej przyjemne dla matki, to właśnie jej oczami ujrzymy całą scenę i w ten sposób oglądania mniej lub bardziej makabrycznych scen.

Premiery obu części planowane są na ten i na przyszły rok.

Komentarze

0
·
W tytule powinno być chyba "Przed Świtem" a nie "Zaćmienie"

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...