Megamocny 3D – dziś premiera

2 minuty czytania

film, megamocny

Od dziś w polskich kinach można oglądać film animowany Megamocny 3D (Megamind).

Obraz ten kierowany jest do młodszych widzów. Głównym bohaterem jest tytułowy Megamocny. Trafił on na Ziemię z planety, która miała zostać skonsumowana przez czarną dziurę. Los chciał, iż spadł na teren więzienia w Metro City. Dorastał wśród najpodlejszych warstw społeczeństwa, w wyniku czego stał się superzłoczyńcą. Przekonany o swoim przeznaczeniu w służbie zbrodni, zapragnął wykorzystać swój ponadprzeciętny intelekt i podbić Metro City.

Na przeszkodzie w zrealizowaniu tego zadania stanął mu Metro Man – bohater, który przybył na Ziemię w kapsule ratunkowej. Wylądował w wygodnym domu rodziny z klasy średniej, zaś objawione szybko umiejętności przyniosły mu miłość mieszkańców Metro City. Teraz jako ich obrońca, czyli Metro Man, za każdym razem rujnuje plany Magamocnego.

Temu ostatniemu w końcu udaje się pokonać swojego największego i właściwie jedynego przeciwnika, jednak nachodzą go wątpliwości co do swojego przeznaczenia. Jak się okazuje, nie jest złoczyńcą bez serca, gdyż zakochuje się w Roxanne Ritchi – reporterce będącej zawsze w centrum uwagi. Jak się okazuje, jest nią oczarowany także kamerzysta, Hal Stewart. Nieudana próba stworzenia nowego superbohatera, który miałby walczyć z Megamocnym, kończy się wypadkiem. Hal otrzymuje w nim niezwykłe umiejętności, stając się Tightenem. Były kamerzysta wierzy, że w nowym wcieleniu zdobędzie serce ukochanej, ale Roxanne odtrąca go. Hal wpada w szał, wkraczając na ścieżkę zemsty. Chce zniszczyć świat, przez co stanowi konkurencję dla Megamocnego. Tytułowy bohater musi wybrać czy chce pomóc mu w niecnych planach, czy też zechce powstrzymać go i być może zyskać tym serce Roxanne.

W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in Małgorzatę Glinkę, Marcina Dorocińskiego czy Tomasza Borkowskiego. Poniżej polski zwiastun.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...