Gareth Edwards reżyserem nowej "Godzilli"

1 minuta czytania

godzilla

Film "Potwory", nakręcony za małe pieniądze przez Garetha Edwardsa, przekonał ostatecznie Legendary Pictures, by powierzyć Brytyjczyki stworzenie kolejnej amerykańskiej adaptacji historii Godzilli.

O stworzeniu nowego angielskojęzycznego filmu o tej bestii mówiło się już od dawna. Szczegóły pojawiły się dopiero w lecie podczas ComicConu, kiedy to Legendary Pictures potwierdziło prace nad filmem. Początkowo w roli reżysera obstawiano Guillermo Del Toro. Otrzymał on propozycję od Legendary Picures, ale zajęty innymi projektami nie skorzystał z niej.

Do tej pory fani za oceanem poznali Godzillę z wysokobużetowej produkcji w reżyserii Rolanda Emmericha, która zyskała sobie dość chłodne opinie, zwłaszcza w oczach fanów potwora. Film jednak sprzedał się na tyle dobrze, iż kwestia powstania kolejnej adaptacji wydawała się tylko kwestią czasu. Czy Gareth Edwards podoła wyzwaniu?

Film póki co nie ma scenariusza. Wiadomo jednak, że historia nie będzie miała nic wspólnego z fabułą wspomnianej już produkcji powstałej dekadę temu. Na datę premiery wyznaczono enigmatycznie 2012 rok.

Komentarze

0
·
Ale musi być gumowa! Bez gumy ni chu...chu!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...