Christina Hendricks jako Wonder Woman?

1 minuta czytania

Wciąż trwają spekulacje odnośnie aktorki, która wcieli się w rolę Wonder Woman w szykowanej na 2013 rok filmowej adaptacji przygód tej komiksowej postaci. Podobno uwagę twórców zwróciła 35-letnia Christina Hendricks.

wonder woman, filmwonder woman, film

Wcześniej wiele mówiło się o Megan Fox, Beyonce czy Kate Beckinsale. Jak na tym tle wypada Christina, znana szerszej publiczności z roli Joan Halloway w serialu Mad Men? Przede wszystkim należy się zastanowić, czy wybór ten nie jest podyktowany dość kobiecymi kształtami wyżej wspomnianej. Amerykańskie media tą decyzją są zszokowane. Sama Hendricks, zapyta o możliwość wcielenia się w Wonder Woman, odpowiada: "Też o tym słyszałam! Nie wiem, kiedy taka informacja się pojawiła, ale bardzo mi się podoba! Czekałam całe moje życie, aby włożyć ten kostium. To może być naprawdę świetne doświadczenie!".

Christina Hendricks urodziła się 3 maja 1975 roku. Od blisko dwóch lat mężatka, za swoją rolę w "Mad Men" otrzymała 2 nagrody Aktor oraz 5 nominacji. Filmowa adaptacja stworzonego w 1941r. przez Williama Moultona Marstona cyklu komiksowego opowiadać będzie o przygodach córki królowej Amazonek, Hipolity, która została obdarzona mocami olimpijskich bogów. Wonder Woman wykorzystuje je do walki ze złem.

Komentarze

0
·
Nadaje się. Po roli Saffron w serialu Firefly stwierdzam, że znakomicie się nadaje

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...