wow_malfurion

„Transformers 3” – jest już teaser

Czy patrząc na księżyc zawsze zastanawialiście się, jakie tajemnice skrywa jego ciemna strona? Michael Bay niczym Julian Assange z WikiLeaks, postanowił zabawić się w bojownika o prawdę i wyciągnął z Pentagonu tajne materiały traktujące o misji Apollo 11. Nie bacząc na konsekwencje i oskarżenie go o gwałty w Szwecji, nakręcił na podstawie tych informacji film, którego teaser możemy oglądać poniżej.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Mordercze roboty mogące zamieniać się w samochody? Wszak to oczywiste! Dlaczego ja na to wcześniej nie wpadłem?

Film „Transformers 3: Dark of the Moon”, ponownie skupi się na odwiecznej walce Autobotów z Decepticonami. Tym razem konflikt mocno wpłynie na kosmiczny wyścig pomiędzy USA a ZSRR. Głównym przeciwnikiem dumnego Optimusa Prime, będzie Shockwave – niegdysiejszy władca Cybertronu. Oczywiście w samym ogniu walki znów znajdą się, Bogu ducha winni, Sam Witwicky (Shia LaBeouf) oraz jego nowa dziewczyna Carly (Rosie Huntington-Whiteley).

PS. Czy tylko ja nie rozumiem fenomenu tej serii?

Komentarze

0
·
No nareszcie, już myślałam, że się nie doczekam. Filmik coś nie działa, ale sama wieść, że już się za to wzięli jest boska.
0
·
Bez Megan to już nie to samo ale i tak zobaczyć trzeba będzie... Swoją drogą wszystkie filmy miały mierną fabułę ale te kobiety i efekty:) to jest fenomen tych filmów. No i film przypomina dzieciństwo spędzone przy bajkach o autobotach. Staruchą takim. jak ja to potrzebne:P
0
·
Wątek z ciemną stroną księżyca jest ciekawy, ale nie spodziewałbym się niczego więcej jeżeli chodzi o fabułę. To typowy film, który obejrzysz, ale nie wywoła on zaciętej dyskusji ze znajomymi, co najwyżej wspomnisz o efektach dźwiękowych i wizualnych.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...