dziki_lad

Przegląd telewizyjny: 04.10-06.10

2 minuty czytania

x-men: ostatni bastion, plakat

Rodzime stacje telewizyjne tym razem się nie popisały, gdyż w najbliższych dniach ciężko znaleźć jakieś ciekawe i smakowite kąski fantastyczne w ich ramówkach. No dobra, może trochę przesadzam, bo to i owo udało mi się wyszukać, ale sytuacja nie ma się tak dobrze, jak chociażby przed tygodniem. Trudno, może to jakiś przekaz podprogowy, żebyśmy w najbliższych dniach wybrali spacer lub dobrą książkę?

Mielenia corocznego kotleta ciąg dalszy, czyli w Świątyni Zagłady ponownie nastąpi Powrót Jedi. X-Meni kolejny raz postarają się Oszukać Przeznaczenie, natomiast Wiedźmin wpadnie we Wściekłość. Człowiek, który spadł na Ziemię przekona się jak wygląda Dzień bez Meksykanów, a telewidzowie ze Szóstym Zmysłem będą mieli drugą okazję, aby przeżyć prawdziwe Piekło pocztowe.

Poniedziałek, 4 października 2010:

Wtorek, 5 października 2010:

Środa, 6 października 2010:

Komentarze

0
·
Eee tam, nic w polskiej telewizji nie ma. A w niemieckiej to przynajmniej oba filmy o D&D zaraz po sobie lecą. Nie żeby było to jakieś cudo.
0
·
Ha! To już wolę nasze polskie bagienko i oglądanie po raz pińcet halfnasty jak Jones biczuje popleczników bogini Kali Przynajmniej nadal po tylu latach trzyma to jakiś wysoki poziom (choć według mnie zdecydowanie najsłabsza część), w przeciwieństwie do tej pracy magisterskiej tego łże-reżysera Solomona. Pewnie dostając prawa do zekranizowania tytułu "Lochy i smoki" myślał, że będzie musiał pichcić film przyrodniczy w klimatach fantastycznych traktujący o dzikach, ale w połowie zdjęć się kapnął, że jednak nie o to się tutaj rozchodzi i trzeba pośpiesznie łatać scenariusz. To by go w sumie trochę rehabilitowało...

Na dodatek jeszcze podlane niemieckim dubbingiem, czysty masochizm Do dziś mnie tylko zastanawia, jakim cudem namówił Jeremiego Ironsa do zagrania w tym filmie - zrobił mu jakieś pieprzne fotki i zagroził wypuszczeniem do tabloidów czy jak?

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...