Przegląd telewizyjny: 01.10-03.10

3 minuty czytania

eragon

Cykl ponownie się zamyka i po ciężkim tygodniu pracy nadszedł czas ubłaganego weekendu. Jak wykorzystacie nadchodzące dni relaksu, to zależy tylko od Was. Ja natomiast wypełniam tylko określone obietnice i jak co piątek wrzucam dyskretną informację, jakie smaczne kąski fantastyczne będzie można upolować w najbliższych dniach, w naszej telewizji. Jak przedstawia się sytuacja tym razem?

Eragon wraz z Aeon Flux zapolują na tajemnicze monstrum, czające się w głębinach Loch Ness. „Nie jest to może wyprawa rangi Odysei Kosmicznej, aczkolwiek może być ciekawie” – rzekł niejaki Mad Max, po czym odjechał w kierunku Parku Jurajskiego. Sobota będzie Dniem, w którym zatrzyma się Ziemia. Czy Terminator Ocali naszą planetę i wyjdzie cało z tej Desperackiej Misji, czy też będzie to jego swoista Droga bez powrotu? Trudno orzec. Natomiast w niedziele ponownie uderzy Sauron i Godzilla, aby dobić Ostatniego smoka, w wyniku czego w nadchodzących dniach może zapanować prawdziwe Piekło pocztowe.

Piątek, 1 października 2010:

Sobota, 2 października 2010:

Niedziela, 3 października 2010:

Komentarze

0
·
Nieźle zapowiada się dzisiejszy wieczór
0
·
No co Ty, Piekło pocztowe na podstawie książki Pratchetta?! Nawet nie wiedziałem, że taki film w ogóle powstał, dzięki!
0
·
To trza było częściej odwiedzać nasz kanał na Youtubie - tutaj masz trailer PP
0
·
Meh. Nie wiedzialem, ze 4400 leci w polskiej telewizji. I po co w ogole to nadawaja skoro i tak nei nakrecili serialu do konca? (mimo to jest warty polecenia)
0
·

Cytat

No co Ty, Piekło pocztowe na podstawie książki Pratchetta?! Nawet nie wiedziałem, że taki film w ogóle powstał, dzięki!


No i widzisz, ja zawsze mawiam, że GE to serwis cudów i niespodzianek Choć często wypowiadam to w innym kontekście

Cytat

Meh. Nie wiedzialem, ze 4400 leci w polskiej telewizji. I po co w ogole to nadawaja skoro i tak nei nakrecili serialu do konca?


Hmm... Dlaczego mieliby nie puszczać? Ja bym takiego "Firefly" czy "Carnivàle" chętnie obejrzał w publicznej telewizji, mimo tego, że kończyły się ni z zupy ni z dupy :'d Zniknięcie danego serialu w sporej liczby przypadków nie oznacza, że nie był smakowity i nie warto go oglądać.
0
·
Tak tylko, po zakonczeniu sezonu, i w sumie rozkreceniu sie na maksa fabuly, dowiadujesz sie ze nigdy wiecej niz nic nie nakreca.
Zawód wiekszy niz przyjemnosc z ogladania serialu.
0
·
Te Opowieści Sheherezady to niemiecka komedia - przedziwne są ;p
0
·
Trailer z profesjonalnym tłumaczeniem nawet, dzięki.

Chociaż i tak okazało się, że w niedzielę o tej porze będę szczęśliwie pokonywał trasę Słupsk-Gdańsk wraz z niezawodnym muzeum kolejnictwa polskiego ;]

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...