Przegląd telewizyjny: 20.09-23.09

2 minuty czytania

simone, al pacino

Naczelny zaczyna powoli narzekać, że pewni informatorzy opierdzielają się z robotą i nie wyrabiają określonej normy. Niby trochę tam racji ma, aczkolwiek „szef wszystkich szefów” nie pomyślał o tym, że generalnie na chwilę obecną nie ma za bardzo o czym pisać, bo albo redakcyjni koledzy pozabierali co smaczniejsze kąski, albo nie warto sobie danym tematem zawracać głowy. No, ale on wie przecież lepiej! Ustalone standardy trzeba wyrobić i nie ma to tamto! Nawet ostatnio powiało grozą, bo w kuluarach dworskich chodzi plotka, że Matthias zaczął pobierać od Schroniaków lekcje tzw. „wpierdzielu” i zamierza wypróbować nowo nabyte umiejętności perswazji, przy pierwszej nadarzającej się okazji.

Dlatego też, w rozpaczliwym poszukiwaniu tematu na smaczną informację, postanowiłem podwędzić pomysł naszej cnej redaktorki Ati i przedstawić Wam mini-raport telewizyjny. Jakie smaczne kąski fantastyczne będzie można upolować w najbliższych dniach? Znajdzie się coś dla fanów Skywalkera oraz Solo, a i wielbiciele talentu boskiego Ala Pacino nie będą mogli kręcić nosem – tyle zdradzę.

Poniedziałek, 20 września 2010:

Wtorek, 21 września 2010:

Środa, 22 września 2010:

Komentarze

0
·
Nie wiedziałam, że ten "wpierdziel" odbija się aż takim echem...

Dość późno leci "Wiedźmin", ale w sumie nic dziwnego, takie to żałośnie słabe...
0
·
Masz plusa. Jeszcze dwa i "wpierdziel". ;p

A na poważnie: żałuję, że jestem odcięty na tę chwilę od TV, bo np. "Gnijąca panna młoda" czy "Austin Powers" to świetne produkcje.
0
·

Cytat

23:25, TVN 7, Gnijąca panna młoda;


Hah! Już wiem, kiedy wpadam do rodziców! ; D
0
·
Tokar, podpierdzieliłem to naczelnemu, więc trzymaj i nikomu nie mów:

http://images31.fotos...2aa8220695.jpg
0
·
O, o, o... już złożyłem zamówienie w hurtowni "Der Wpierdol GmbH". Podobno w Polsce to dobro zakazane, ale u sąsiadów w każdym zakładzie pracy jest już na porządku dziennym. ;p

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...