Uczeń czarnoksiężnika – dziś premiera

1 minuta czytania

Spójrzmy na kalendarz... ach tak, dziś do polskich kin wchodzi film Uczeń Czarnoksiężnika (The Sorcerer's Apprentice).

Obraz ten opowiada historię Balthazara Blake'a (Nicolas Cage). Jest on magiem, niegdyś terminującym u znanego z arturiańskich opowieści Merlina. Gdy ów legendarny mistrz zostaje zdradzony przez podstępną Morganę oraz jej pomagiera, Horvatha (w tej roli Alfred Molina), ukochana Balthazara (grana przez piękną Włoszkę Monicę Bellucci) decyduje się poświęcić własną duszę, by uniemożliwić złu przejęcie władzy nad światem.

Nasz zrozpaczony bohater poświęca kilkanaście kolejnych stuleci, by odszukać następcę Merlina. Tylko on będzie w stanie raz na zawsze przeciwstawić się siłom zła. Tym sposobem docieramy do Nowego Jorku naszych czasów, gdzie Balthazar spotyka młodego chłopaka, w którego wciela się Jay Baruchel. Ma on zadatki na doskonałego czarnoksiężnika, ale na przeszkodzie stoi fakt, iż nie wierzy w magię. Problem w tym, że jest on niewierzącym w czary kujonem z własnymi problemami, tak więc Blake sporo musi się napracować, aby przygotować swego ucznia. Trzeba się śpieszyć, gdyż Maxim Horvath zostaje uwolniony z dotychczasowego więzienia i pragnie zrealizować swoje plany.

Jeśli nadal wahacie się nad pójściem do kina przygotowaliśmy dla was polskie tłumaczenie trailerów z tego filmu, które oczywiście można obejrzeć na naszym kanale YouTube. Poniżej jeden z nich – pozostałe w rozwinięciu newsa.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...