Fantastyczny piątek w... telewizji

Żar leje się z nieba, a wakacyjne lenistwo ogarnęło niemal wszystkich. Pamiętajcie jednak, że nie dla wszystkich wakacje to dwumiesięczny weekend. Jeżeli zaś nie macie żadnych wakacyjno-imprezowych planów na dzisiaj zapraszamy przed... telewizory. Producenci telewizji bowiem postanowili ściągnąć tego wieczora przed telewizory fanów fantastyki. I tak oto TVN na mundialową modłę zaprasza dzisiaj o 20.00 na Władcę Pierścieni: Drużynę Pierścienia. Jednak to dopiero czubek filmowej góry, która czeka w programie.

telewizja

Już za dwie godziny, o 18.50, na HBO2 będziemy mogli obejrzeć opartą na powieści Juliusza Verne'a opowieść o niezwykłej wyprawie w tytule "Podróż do wnętrza Ziemi". A już dosłownie za chwilę gratka dla lubiących kino starsze, na TCM, historia procesu spod znaku nieba i piekła w filmie "Historia ludzkości".

Tych, którzy "Władcę Pierścieni" widzieli już za często zapraszamy o 22.00 do Polsatu na japońską odpowiedź na "Matrixa" – "Amazonka Czasu". Reszta nocy upłynie pod znakiem horroru, tuż po Władcy TVN wyemituje tytuł "Egzorcysta: Początek", a o północy w TVP1 zagości "Dracula". Natomiast 15 minut później nFilmHD zaprosi nas na "Egzorcyzmy Dorothy Mills". A o 0:10 na HBO rozpocznie się "Upiorna noc Halloween", później o 2:55 ciastko dla nocnych marków "Underworld: Bunt Lykanów".

Komentarze

0
·
Blach! Władcę oglądałem już pińcet halfnaście razy, a edycja rozszerzona nadal kurzy się na jakiejś półce, więc sobie go odpuszczę Ileż można? Nie mam tak burżujskich kanałów jak HBO czy N, a szkoda, gdyż "Egzorcyzmy..." bym sobie obejrzał, bo podobno dobre filmidło.

Ten "Dracula" to z którego roku? Bo o Palowniku było setki filmów, a nie wiem czy warto czekać czy sobie iść sobie kimnąć :'d Choć w sumie po tym jak TVP zgwałcił "Człowieka z blizną" i "Życie Carlita", to pewnie puszczą jakąś ugrzecznioną wersję. Wszak trzeba wypełniać "misję".
0
·
Dracula z 2006, w sumie miałam dopisać i zapomniałam. ;d
0
·
Władcę... sobie odpuszczę, nie ten klimat . I aż żal ścisk mi gardło, bo nie mam TCM, a obejrzałbym Historię ludzkości.
Dziś jednak nie spojrzę na polską telewizję, pozostaje niemiecka VIVA i MTV, ale Ati prowadź dalej tę kolumnę, bo ja nie kupuję gazet z rozpisem programu, a zawsze może coś ciekawego się znaleźć.
0
·
Odpuszczam sobie wszystko i idę na spacer.
0
·
Spoko, to był raczej jednorazowy pomysł, bo zobaczyłam strasznie dużo filmów w programie. Ale jeżeli nie zapomnę to czasem machnę takie co można dzisiaj obejrzeć

Sama też nic nie obejrzałam, bo wylądowałam u siostry i zaprawiając się martini próbowałyśmy skonfigurować router ("Dzień dobry, jestem blondynką, chciałam ustawić router").
0
·
Hehe... sam olałem w końcu tego "Draculę", bo to jakaś telewizyjna szmira - na wersję Coppoli to bym się skusił Zamiast tego wybrałem "Nieugiętego Luke'a" z niezawodnym Paulem Newmanem na TCM. Nawiasem mówiąc, jeden z lepszych filmów lat 60'.

Częstsze informowanie o ciekawych filmach fantastycznych w telewizorni? Pomyślimy

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...