Zaćmienie – dziś premiera

1 minuta czytania

zacmienie

Dziś do Polskich kin trafia kolejna część ekranizacji sagi Zmierzch autorstwa bestsellerowej pisarki Stephenie Meyer.

Fani poprzednich części, "Zmierzchu" i "Księżyca w nowiu" (New Moon), z niecierpliwością oczekiwali dalszego ciągu przygód Belli (Kristen Stewart), wampira Edwarda (Robert Pattison) oraz Jacoba (Taylor Lautner).

Nadchodzi koniec roku szkolnego i zarazem moment, w którym dojdzie do przemiany głównej bohaterki w wampira. Edward próbuje ją nakłonić do zmiany decyzji, lecz jego wysiłki są bezskuteczne. W tym samym czasie w Seattle dochodzi do serii tajemniczych morderstw. Cullenowie są przekonani, że to dzieło nowo narodzonych wampirów. Nie mają pojęcia, że za te wydarzenia odpowiada ktoś, kogo dobrze znają.

Alice, grana przez Ashley Greene, komunikuje rodzinie, że wampiry chcąc dotrzeć do Forks, zaś ich celem stanie się Bella. Najbliżsi tej ostatniej zawierają przymierze z wilkami, aby wspólnie walczyć z nowym zagrożeniem.

To jednak nie koniec kłopotów dziewczyny, gdyż Jacob, jej najlepszy przyjaciel, decyduje się na wyznanie miłosne i mówi, że będzie o nią walczył póki jej serce nie przestanie bić. Bella uświadamia sobie po jakimś czasie, że Jacoba traktuje już nie tylko jak przyjaciela.

Film stawia przed widzem kilka pytań – czy Bella zostanie wampirem, jak potoczą się losy jej relacji z Jacobem i czy Cullenom uda się pokonać swoich nowych pobratymców. Film póki co zbiera dobre recenzje, zyskał już Popcorn od MTV w kategorii "Najlepszy letni przebój, którego jeszcze nie widzieliście".

Poniżej jeden z trailerów do Zaćmienia dla wszystkich tych, którzy wciąż wahają się przed pójściem do kina.

Komentarze

0
·
Trza się brać do kina
0
·
A ja się zastanawiam dlaczego w Polsce już jest premiera, w UK dopiero 3-4tego i to tylko na te dwa dni i bilety są ograniczone, a potem wchodzi już normalnie od 16tego.
0
·
Tak Ven! Z pochodniami i widłami!
0
·
@Eirin
Bo u nas wcześniej dojrzewają pomidory, kapusta, generalnie warzywa. Amunicji nie zbraknie. Dlatego jest wcześniej. A "premiera" u Was jest tylko dwa dni a potem przerwa, żeby zdążyli wysuszyć fotele po tych wszystkich fankach. Czy to będzie dobry film?

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...