Andy Whitfield wraca na plan

1 minuta czytania

spartacus, andy whitfield

Andy Whitfield, główna gwiazda serialu Spartacus: Blood and Sand nie miał powodów do zadowolenia. U tego aktora wykryto niebezpiecznego (ale wyleczalnego) chłoniaka nieziarniczego, który wymagał szybkiej i inwazyjnej terapii. Andy nie czekał i natychmiast rozpoczął leczenie. To dało doskonałe rezultaty i Andy szybko wróci na plan.

Wiadomość ta istotna jest oczywiście nie tylko dla fanów aktora, ale i dla szefów stacji Starz, którzy wspierali Whitfielda przez cały okres choroby i wstrzymali w tym celu prace nad prequelem serialu o Spartakusie. Teraz jednak proces ponownie ruszył i od października Andy Whitfield wraca na plan. Prequel będzie się skupiać głównie na postaciach Batiatusa (granego przez Johna Hannah) oraz Lucretii (tu oczywiście Xena, czyli Lucy Lawless). Na całość złoży się sześć odcinków, gdzie w dwóch pojawi się Andy. Whitfield po wyleczeniu stwierdził, że ostatnie wydarzenia nauczyły go cieszyć się każdą chwilą, zwłaszcza tymi, które dzieli wraz z rodziną.

Aktor pojawi się oczywiście w drugim sezonie Spartacus: Blood and Sand, do którego zdjęcia rozpoczną się tuż po zakończeniu prac nad prequelem.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...