Wieści ze Smallville

2 minuty czytania

filmy, smallville

Najwyższa pora na kolejną, tym razem sporą, garść informacji odnośnie serialu Smallville, który powoli zmierza do końca dziewiątego sezonu. Co też przygotowali dla nas twórcy w wielkim finale?

Nie wybiegajmy jednak aż tak daleko. Na początek wynik oglądalności odcinka "Charade", który wyniósł 2,33 mln widzów za oceanem. To znacząca poprawa po kiepskim osiągnięciu "Upgrade".

Najbliższy odcinek nosi nazwę "Sacrifice". Tess stara się odkryć tożsamość Watchtower – drążąc ten temat wpada na trop Strażnicy. Podejrzewa Chloe, lecz musi się upewnić. W wyniku nieprzewidzianych okoliczności, czyli włączenia systemu bezpieczeństwa na wypadek alarmu, obie wspomniane panie zostają uwięzione w siedzibie Watchtower. Na domiar złego okazuje się, że tamtejszy serwer padł ofiara Kandorian, chcących pobrać najważniejsze informacje. Chloe będzie miała do rozwiązania nie lada dylemat – czy poświęcić swoją tożsamość dla dobra świata?

Fani Green Arrow mogą także liczyć na ważną swojego superbohatera, który stanie oko w oko z głównym złym tej serii. Zod będzie próbował przekabacić go na swoją stronę, lecz odmowę Zielonej Strzały przyjmuje... nie najlepiej, pozostawiając Oliverowi znak swego rodu wypalony na piersi.

Dużą ciekawostką pozostają także losy Tess, która ostatnio nawiązała bliższe relacje z Zodem. Twórcy serialu milczą na razie w kwestii ich ewentualnego dziecka. W najbliższym odcinku wyjaśni się jednak, dlaczego Waller kazała sprawdzić kartę medyczną Tess.

Wspominałem jednak o finale sezonu – czego możemy się spodziewać? Fani domyślali się, iż chodzi o Czerwoną Królową. Ta zagadka znajdzie jednak swoją odpowiedź w odcinku "Hostage". Pewny jest także powrót matki Clarka, która pojawi się trzymając za rękę Perry'ego White'a. Najsłynniejszy dziennikarz Daily Planet, w którego wcieli się Michael McKean, powróci w przedostatnim odcinku tego sezonu. Pojawi się w momencie, w którym Clark i Lois będą mieli małe spięcie. Przedostatni odcinek ma mieć jednak charakter kolejnego "wspólnego niedzielnego obiadu". Spotkanie White'a i Lois zaowocuje wspólnym uganianiem się za materiałem.

Poniżej sneak peek oraz trailer do "Sacrifice".

Plik wideo nie jest już dostępny.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...