Wieści ze Smallville

1 minuta czytania

filmy, smallville

W 17 odcinku obecnego sezonu poznaliśmy w końcu nieco bliżej organizację "Checkmate", która tak naprawdę nie powinna odwracać wzroku fanów serialu Smallville od Zoda i jego Kandorian. Mówiąc krócej – czas na kolejną porcję informacji ze Smallville.

Serial wrócił po kolejnej przerwie, jednak odcinek "Checkmate" obejrzało za oceanem w dniu premiery tylko 2,13 mln widzów. Skupmy się jednak na tym, co czeka fanów w "Upgrade". A dziać się będzie naprawdę wiele!

Zod będzie podszywał się za Smugę i zleci Lois, aby ta zbadała sprawę tajnego laboratoium Tess. Ma tam miejsce wybuch, lecz przed jego skutkami reporterkę ratuje stary znajomy – John Corben, czyli Metallo, którego gra Brian Austin Green i który pojawił się już w drugim odcinku tej serii. Już wcześniej można było podejrzewać, że to nie koniec człowieka z krytonitowym sercem.

Przyczyny eksplozji bada Clark, przez co zostaje zainfekowany czerwonym kryptonitem. Będąc pod jego wpływem, pokazuje Zodowi Fortecę. Tess informuje o tym Chloe i obie panie wysyłają na pomoc Metallo, który ma za zadanie zapobiec wyjawieniu sekretu przyszłego Supermana.

Tajemnica ta pozostaje jednak w znacznie większym niebezpieczeństwie, gdyż w serialu pojawi się także kolejna postać z komiksów DC. Maxwell Lord to bogaty magnat, powiązany z organizacją Checkmate. Chce on odkryć tożsamość Smugi, dzięki czemu łatwiej mu będzie się go pozbyć. Nadarza się nie lada okazja – Clark zostaje nagrany przez jednego z posłańców, który gotów jest sprzedać film. Chloe natomiast odkrywa sekret Zoda...

Poniżej trailer do odcinka "Upgrade".

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...