Wieści ze Smallville

2 minuty czytania

filmy, smallville

Bez obaw – doczekaliście się kolejnej porcji informacji odnośnie przygód przyszłego Supermana, czyli newsy ze świata Smallville.

Na początek oczywista oczywistość – oficjalnie ogłoszono, iż powstanie 10 seria. Nie trudno dziwić się takiej decyzji, patrząc na oglądalność serialu w USA.

Smallville powraca jednak po kolejnej przerwie. Do wyemitowania pozostało już tylko 7 odcinków, a na pewno będzie się w nich wiele działo, gdyż ostatnio mogliśmy obejrzeć, jak Zod, dzięki Clarkowi, odzyskuje swoje moce, niwelując działanie niebieskiego kryptonitu. Ostatnia scena przelotu nad miastem na pewno musiała robić wrażenie i sprawiła, że końcówka tego sezonu wydaje się być niezwykle ciekawa. Wizja obrony ziemi przed obcymi staje się coraz bardziej realna...

Przejdźmy jednak do najnowszego odcinka, noszącego nazwę "Escape". Clark zabierze Lois do motelu. Chodzi rzecz jasna o romantyczną randkę. Wydaje się, że to nic wielkiego, ale okazuje się, że w tym samym miejscu pojawia się nieoczekiwana para, która także pragnie razem miło spędzić weekend. O kim mowa? Zapraszam do rozszerzenia newsa.

Fani serialu zapewne wiedzą, iż tę dwójką stanowią Chloe oraz Oliver, czyli Watchtower oraz Green Arrow. Sielanka nie potrwa jednak zbyt długo...

W serialu pojawi się kolejna postać z uniwersum DC. Mowa tu o Silver Banshee, w którą wcieli się aktorka znana z serialu "Leverage" – Odessa Rae.

silver banshee, smallville

Można zauważyć, iż postać ta póki co nie wygląda zbyt groźnie, ale miejmy zaufanie do grafików komputerowych pracujących przy serialu.

Na koniec zapraszam do zapoznania się z trailerem do ostatniej części dziewiątego sezonu. Poniżej także sneak peek do "Escape".

Plik wideo nie jest już dostępny.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...