Listopad w kinach

2 minuty czytania

Czas, by GE ponownie wybrało się do kin. Co czeka nas w najbliższym miesiącu?

Na początek [Rec] 2, czyli druga część jednego z najgłośniejszych horrorów ostatnich lat. Ponownie akcja rozgrywać się będzie w budynku pełnym zarażonych tajemniczym wirusem ludzi. Nie muszę chyba wspominać, iż w wyniku plagi zamieniają się w krwiożercze i bezlitosne zombie. Premiera już 6 listopada.

rec 2, filmy

W dzień naszego święta narodowego na ekrany kin wchodzi kolejny film katastroficzny twórcy Dnia Niepodległości. Chodzi oczywiście o 2012. Według kalendarza Majów w ściśle określonym czasie ma dojść do zagłady ludzkości, istnej plagi kataklizmów. W 2009 roku naukowcy odkrywają na Słońcu silne i gwałtowne burze słoneczne, które mogą mieć katastroficzne skutki dla Ziemi. Tak też się w istocie dzieje w 2012 roku...

2012, film

Zaklęci w czasie, czyli film, który będzie miał premierę 20 listopada, to obraz oparty na bestselellerowej powieści Audrey Niffenegger. To historia mężczyzny, który potrafi przenosić się w czasie dzięki swoim nadprzyrodzonym umiejętnościom. Wykorzystuje je, aby pojawiać się i by być obecnym w różnych momentach życia swojej ukochanej. W rolach głównych Eric Bana i Rachel McAdams.

zakleci w czasie, film

Historii z Opowieści wigilijnej na podstawie powieści Charlesa Dickensa przedstawiać chyba nie muszę. Ta nowa ekranizacja opiera się ponownie na historii Scrooge'a, którego czeka niezwykła podróż. W głównej roli zobaczymy Jima Carreya. Premiera także 20 listopada.

opowiesc wigilijna, film

Zaczęliśmy od horroru, na nich tez zakończymy. Wpierw Paranormal Activity, czyli zgodnie z nazwą dom nawiedzony przez paranormalną aktywność. Młoda para podejrzewa duchy, dlatego zakłada monitoring. Jaki będzie efekt tych obserwacji? Przekonamy się już 20 listopada.

Tego samego dnia premierę ma także kolejna część Zmierzchu. Księżyc w Nowiu opowiada dalsze dzieje trudnej miłości dziewczyny – Belli Swan (Kristen Stewart) i wampira – Edwarda Cullena (Robert Pattinson). Nieszczęśliwy wypadek podczas imprezie urodzinowej Belli sprawia, że Edward podejmuje decyzję.. postanawia odejść. Zostawia Bellę przekonując ją, że już jej nie kocha. Jak zakończy się ten romans? Premiera, co pewnie już zgadliście, 20 listopada.

paranormal activity, filmzmierzch, film

Komentarze

0
·
I wszystko to w jednym dniu? Kochanie, albo idziemy na Księżyc w nowiu, albo sam spędzisz swoje urodziny! Edward na mnie czeka łaaaaaaaaaa....4 linijka od dołu błąd w zdaniu.

Dodaj komentarz

Wczytywanie...