przebudzenie_cienie

Powrót do miasteczka Silent Hill

1 minuta czytania

Roger Avary oraz Samuel Hadida ze studia Davies Films pracują nad drugą częścią opartego na serii gier video filmu Silent Hill.

silent hill

Jak wynika z ostatnich informacji, wymienieni panowie pracują już nad scenariuszem. Sequel ma powstać w tym samym studiu, w którym wyprodukowano pierwszą część. Nadal nie wiadomo jednak, czy reżyserem ponownie będzie Christophe Gans. Wydaje się jednak, iż tak właśnie się stanie, jakoby od obecności Gansa swój udział uzależniał Avary.

Prace nad filmem mają rozpocząć się tuż po zakończeniu kręcenia Resident Evil 4. Silent Hill 2 pojawi się zatem jeszcze w tym roku albo na początku 2010.

Komentarze

0
·
Jeeee. Już się nie mogę doczekać!

0
·
Boże. SH było cienkie, a RE3 to była kompletna porażka. Nie czekam na to
0
·
Było schizogenne Medziu, nie znasz się. Ja po RE do dzisiaj boję się, że mi zombie wyskoczy z szafy albo zastuka w okno.
0
·
Co jak co, ale patrząc przez pryzmat ekranizacji gier komputerowych, to Silent Hill i Resident Evil wybijały się ponad przeciętność.

To znaczy, że dało je się oglądać bez chęci rzucenia popcornem w ekran i wyjścia z hukiem z kina :'d
0
·
Owszem, Resident Evil numer 1 - bardzo przyjemny film, do którego lubię wracać. Natomiast część 2, nie mówiąc już o 3, to kompletne nieporozumienie.
0
·
Oglądałem SH, ale nie grałem w grę, więc może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym piramidalnym, czy coś takiego? Nie zrozumiałem tego wątku, kim on był?

Dodaj komentarz

Wczytywanie...