Złodziejski honor na pierwszym zwiastunie kinowego Dungeons&Dragons

1 minuta czytania

dungeons&dragons,złodziejski honor

Choć uniwersum Dungeons&Dragons zdaje się posiadać nieskończony fabularny potencjał i jest doskonałym fundamentem do stworzenia multi-miliardowej sagi, to w przeszłości mariaż marki z kinematografią kończył się fatalnie. Nie pomogły gwiazdy pokroju Jeremiego Ironsa czy też całkiem pokaźne budżety – no, klapa na klapie.

Włodarze z Hollywood nie są jednak w ciemię bici i doskonale zdają sobie sprawę z siły franczyzy, dlatego po kilkunastu latach odpoczynku, wracają z kolejnym pełnoprawny filmem fabularnym, który jest naszpikowany gwiazdami oraz sztuczkami z komputera. Pierwszy konkretny zwiastun może nastrajać pozytywnie – jest sporo ciekawej akcji, nienajgorsze efekty specjalne i przy okazji całość wygląda na lekkie, popcornowe kino, które ogląda się z przyjemnością po ciężkim tygodniu pracy.

Uroczy złodziej i zespół nietuzinkowych poszukiwaczy przygód podejmują się epickiej kradzieży zaginionej relikwii. Jednak sprawy przybierają zły obrót, gdy wpadają oni na trop niewłaściwych ludzi.

Film trafi do kin 3 marca 2023 roku. W rolach głównych Chris Pine, Michelle Rodriguez, Justice Smith, Regé-Jean Page, Sophia Lillis, Chloe Coleman oraz Hugh Grant.

Komentarze

0
·
Mnie to bardziej przypomina "LARPuj z Gwiazdami" Ale może będzie dobre na piąteczek.
0
·
Wygląda sympatycznie. Wolałbym bardziej mroczczne klimaty,ale i tak się jaram.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...