Zmarł Tomasz Knapik

1 minuta czytania

tomasz knapik

Z nieukrywanym smutkiem informujemy, że dziś w wieku 77 lat odszedł od nas Tomasz Knapik. Legendarny lektor o charakterystycznej i nie dającej się podrobić barwie. Głos pokolenia VHS. Naukowiec i wykładowca Politechniki Warszawskiej. Człowiek towarzyszący nam na co dzień – czy to w telewizji, czy to w radiu, czy nawet w komunikacji miejskiej. No i najzwyczajniej w świecie – dobry, pogodny i ciepły człowiek.

O śmierci poinformował jego syn. Pan Knapik od dwóch miesięcy walczył z ciężkim kryzysem chorobowym. Niestety, tę heroiczną walkę przegrał.

Informacja o szczegółach pogrzebu zostanie podana wkrótce. Rodzinie i najbliższym składamy nasze najszczersze kondolencje. Dla wielu z nas, a szczególnie dla mnie, Tomasz Knapik był bohaterem, którym pozwolił zakochać się w kinie i szeroko pojętej kulturze filmowej, gdy co poniedziałek siadaliśmy przed telewizorem, oglądając kultowe obrazy Ridleya Scotta czy Jamesa Camerona, lub też z lubością delektując się kaseciakami ze Stallonem, Schwarzeneggerem czy Jean-Claude Van Dammem. Za to – wieczne podziękowania.

Komentarze

0
·
Genialny głos. Wielka szkoda!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...