Padł pierwszy klaps na planie nowego filmu Dungeons & Dragons

1 minuta czytania

dungeons&dragons

Oby tym razem mariaż uniwersum spod szyldu Lochów i Smoków z kinematografią był zdecydowanie lepszy niż poprzednie próby czy eksperymenty. Bogowie jedni wiedzą, że ta marka po prostu zasługuje na dopieszczony, kozacki film.

Wytwórnia Paramount Pictures ogłosiła właśnie, że dziś rozpoczęły się zdjęcia do filmu z uniwersum “Dungeons & Dragons”. Fabularne szczegóły projektu są zasnute gęstą mgłą tajemnicy. Wiemy jednak, że tytuł przyciągnął do siebie całkiem solidną obsadę – w filmie zobaczymy m.in. Chrisa Pine'a, Michelle Rodriguez, Hugh Granta, Justice'a Smitha czy Regé-Jean Page'a.

dungeons&dragons

Za reżyserię i scenariusz odpowiada duet Jonathan M. GoldsteinJohn Francis Daley, który specjalizuje się w wariantach komediowych, ale też nie obce im luźniejsze kino przygodowe (dłubali chociażby przy “Spider-Man: Homecoming”). Nad produkcją czuwa Jeremy Latcham, były dyrektor Marvel Studios, który rozkręcał MCU i jest odpowiedzialny za Pierwszą Fazę komiksowego uniwersum.

Wytwórnia dąży do tego, aby film trafił na ekrany kin w 2022 roku.

Komentarze

0
·
Mi tam się podobały poprzednie filmy. Owszem nie były wysokich lotów, ale takie fajne przygodówki, zwłaszcza pierwsza część.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...