Nowy trailer Wonder Woman: Bloodlines

1 minuta czytania

Kolejna odsłona przygód Wonder Woman na dużym ekranie dopiero w przyszłym roku, jednak na otarcie łez pozostają jej animowane przygody. Właśnie pojawił się kolejny trailer mający zachęcić nas do obejrzenia "Wonder Woman: Bloodlines". Czy główna bohaterka poradzi sobie w walce o ojczyznę?

wonder woman,wonder woman bloodlines

"Bloodlines" to drugi animowany film, w którym wystąpi Diana. Najnowszy trailer produkcji zdradza początki przygód księżniczki, która ratuje pewnego mężczyznę. Tak rozpoczyna się jej walka o sprawiedliwość, co wymaga wyrzeczenia się dotychczasowego życia i porzucenia bezpiecznej wyspy. Pewnie znacie już tę historię z dużego ekranu, ale to wcale nie oznacza, że "Bloodlines" nie ma nic do zaoferowania.

Niewątpliwym plusem będzie dość szeroka paleta przeciwników, którzy planują zajść za skórę tytułowej Wonder Woman, zaś dla Themyscira może spodziewać się zmasowanego ataku. Wyspa jest rzecz jasna doskonale strzeżona, ale wróg będzie dysponował ciekawymi zdolnościami.

Nieco bardziej ubranej wersji Diany głosu ponownie użyczy Rosario Dawson (to już szósty raz), zaś w pozostałych rolach usłyszymy m.in Jeffreya Donovana (jako Steve Trevor), Marie Avgeropoulos, Adrienne C. Moore, Kimberly Brooks, Courtenay Taylor czy Constance Zimmer. Premierą za oceanem wyznaczono na 22 października 2019 roku, zaś w kwestii wizyty nad Wisłą lokalny dystrybutor póki co milczy.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...