posiadlosc

Aquaman walczy o tron! [zwiastun]

1 minuta czytania

Przed "Shazam!" na ekrany kin wejdzie "Aquaman". Jego premiera nastąpi 21 grudnia, a samego bohatera mogliśmy wcześniej zobaczyć w "Lidze Sprawiedliwości".

aquaman

Zwiastunowi "Aquamana" nie brakuje ani rozmachu, ani humoru. Superbohater, podobnie jak w komiksach, będzie rozdarty pomiędzy dwoma światami: mieszkańców lądu i Atlantydą. Żeby zapobiec wojnie, będzie musiał zmierzyć się z przyrodnim bratem o koronę, a później z Czarną Mantą. Reżyseruje James Wan, twórca "Obecności".

Swoją drogą, filmowe uniwersum DC ma teraz nową nazwę: "Worlds of DC".

Komentarze

0
·
Zobaczymy w sumie. Jason ma dość mocy i charyzmy, aby pociągnąć sam ten film, ale po przeciętniakach od DC nie łapię się już na ładne obrazki na zwiastunach, a to głównie tutaj dominuje.
0
·
Mają fajny materiał źródłowy, tylko pytanie, jak go wykorzystają. Motyw rozdarcia między dwoma światami jest dobrze wykorzystywany w komiksach "DC Odrodzenie" (Aquaman spotyka się z niechęcią i na lądzie, i na Atlantydzie, tymczasem sam uważa się zarówno za człowieka lądu, jak i człowieka Atlantydy). Czarna Manta może być antagonistą o przekonującej motywacji, działającym mniej szablonowo - to terrorysta, który uderza w czułe miejsce. Za to Mery, ukochana Aquamana, to charyzmatyczna i nieustępliwa wojowniczka, w komiksie była wręcz główną bohaterką obok Aquamana. Liczę, że pokażą jej siłę w filmie.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...