
Shazam! – nowy superbohater DC na pierwszym zwiastunie
Autor: Krzysztof "krzyslewy" Lewandowski · Opublikowano: niedziela, 22 lipca 2018DC od dłuższego już czasu próbuje dogonić Marvela, ale na razie ma problem z regularnym tworzeniem dobrych filmów. "Batman v Superman", pomimo bycia mroczną, świetnie wyglądającą produkcją, okazywał się chwilami dość głupi, a "Liga Sprawiedliwości" wcale nie przyniosła oczekiwanego zwrotu ku świetlanej przyszłości.

Dopiero "Wonder Woman" została przyjęta pozytywnie, zarówno przez widzów, jak i krytykę. Może więc to w startach nowych solowych serii tkwi siła? Sprawdźcie w takim razie zwiastun "Shazam!".
Premiera w kwietniu 2019 roku.
Komentarze
0
Pierwsze zdjęcia zapowiadały niezłego gniota, ale zwiastun mnie kupił. Pierwszy film ze stajni DC od wielu lat, który mam ochotę szczerze obejrzeć. Jeżeli nie wyprztykali się ze wszystkiego w tym materiale, to może być ciekawie.
0
Cóż, film całkiem nieźle się zapowiada, choć jakoś nie porywa za bardzo

0
Da fag? Trailer filmu o Shazamie i pierwsze co widzimy to sceny typu "tough life" i "fuck the police"? To nie było czasem tak, że Billy otrzymał swoje moce za czyste serce i bycie dobrym człowiekiem mimo wszystkich przeciwności?