riese
Filmy

Disney zwalnia Jamesa Gunna, twórcę Strażników Galaktyki

Autor: Krzysztof "krzyslewy" Lewandowski · Opublikowano: sobota, 21 lipca 2018

W kategorii "najbardziej zaskakujący news ostatnich dni" trudno wskazać inny niż niespodziewane zwolnienie Jamesa Gunna, który odpowiada za reżyserię i scenariusz obydwu części "Strażników Galaktyki", a w ostatnim czasie pracował przy ich trzeciej odsłonie.

james gunn

Powodem są wpisy sprzed lat, które twórca zamieścił na swoim Twitterze. Żartuje w nich z pedofilii, gwałtów, AIDS, zamachu 11 września i Holocaustu. Twitty pochodzą z okresu, gdy James Gunn jeszcze nie pracował z Disneyem.

Prezes Disneya, Alan Horn, wydał oświadczenie o zerwaniu współpracy z Jamesem Gunnem. James Gunn zamieścił zaś nowe wpisy, w których przyznaje, że w przeszłości robił dużo obraźliwych żartów, ale przeprosił za nie, a dziś już jest innym człowiekiem. Poza tym przyznał, że zaczynał jako prowokator, który oburzał i łamał tabu swoim humorem.

james gunn

Nie wiadomo, jak zwolnienie Jamesa Gunna wpłynie na produkcję "Strażników Galaktyki 3" (czy Disney wykorzysta jego scenariusz?) ani kto go zastąpi na stołku reżysera.

Komentarze

Gość_s-x* · niedziela, 22 lipca 2018, 19:17
0
To twórcy filmowi u disney-a też muszą nosić pierścienie czystości? Co za niespodzianka.
Mikeal · poniedziałek, 23 lipca 2018, 16:24
0
Proste Disney pozuje na kompanię przyjazną rodzinię i wszystko z nim związane musi być czyste jak łza, nie ma tam miejsca na kawały o drylowaniu pupci małych chłopców.

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...