Zwiastun i data premiery Pół Wieku Poezji Później

1 minuta czytania

Z lekkim opóźnieniem, ale uprzejmie donosimy, że fanowski film inspirowany prozą Andrzeja Sapkowskiego w końcu posiada datę premiery. Ujawniono także całkiem smaczny zwiastun. Niestety, "Pół Wieku Poezji Później nie pojawi się jeszcze w tym roku.

pół wieku poezji później

Uniwersum Sapkowskiego ostatnio ma się bardzo dobrze. Niedawno dostaliśmy w swoje ręce zbiór opowiadań, czyli "Szpony i kły", zaś przed nami jeszcze 55 minut fanowskiego projektu, czyli filmu "Pół Wieku Poezji Później". Czy twórcy poczynili jakieś postępy względem pierwszych informacji, które pojawiły się jeszcze w 2015 roku? Teraz wiemy, że ten czas został odpowiednio wykorzystany.

Dostaliśmy w swoje ręce dwie cenne informacje. Pierwsza to oczywiście oficjalny zwiastun, który zobaczycie poniżej, zaś druga dotyczy daty premiery. W tym wypadku będziemy musieli poczekać, bowiem "Pół Wieku Poezji Później" zadebiutuje 21 czerwca 2018 roku na łamach YouTube.

Przypomnijmy, że film opowie losy ostatniego z wiedźminów – Lamberta. Cała reszta oddała życie w Kaer Morhen, gdy wojownik Agaius postanowił pozbyć się wszystkich "odmieńców". Dostaniemy więc w swoje ręce opowieść o zemście, ale poza tym jest to także przygoda ścigającej czarodziejkę Ornellę Triss Merigold. Jak już pewnie zauważyliście, w filmie pojawi się Zbigniew Zamachowski, który ponownie wcieli się w rolę słynnego barda Jaskra.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...