Komu służysz? Policji czy orkom?

1 minuta czytania

W Los Angeles stara bieda: strzelaniny, rozboje, wojny o wpływy. W tym kruchym świecie życie funkcjonariusza Scotta Warda nie należy do najłatwiejszych, a gość każdego dnia stara się utrzymać porządek na tej beczce prochu znanej jako Miasto Aniołów. Berserk robiący burdy w środku dzielnicy przy pomocy nielegalnego legendarnego ostrza. Uliczne gangi orków, które mają na bakier z międzyrasowym prawem. Magiczne istoty knujące po kątach jak zdobyć władzę nad miastem. Co gorsza facet został postawiony na świeczniku, ponieważ jego partnerem został pierwszy zielonoskóry z dyplomem akademii policyjnej. Nie dziwne, że czasem puszczają mu nerwy.

bright

Smutnym zrządzeniem losu, podczas jednego z rutynowych patroli, on i jego partner trafiają w sam środek wojny, która może zmienić oblicze tego miasta. "Bright" właśnie doczekał się kolejnego zwiastuna.

Premiera 22 grudnia, tylko na platformie Netflix.

Komentarze

0
·
Jestem napalony bardzo, wygląda na świetną konwersję tradycyjnych motywów w nowoczesny, amerykański świat. Może być niezłym hitem albo mocnym gniotem.
0
·
Kręci koleś od "Bogów ulicy" i "Dnia próby", więc zjadł zęby na mocnym policyjnym kinie + Netflix pozwala na sporą wolność (w przeciwieństwie do Warnerów) i bardzo im zależy, aby film pyknął, więc osobiście jestem optymistą
0
·
Trochę mi grimma przypomina skrzyżowanego z arcanum
0
·
Shadowrun vibes all over the trailer! Który był cieniutki tak w ogle. Ale jestem zaciekawiony, świetnie, ze netflix nie boi się ryzyka.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...