[Zwiastun] Logan: Wolverine – zmutowane kino drogi

1 minuta czytania

Sukces niegrzecznego „Deadpoola” odbił się pozytywnie na całej branży filmowej. Hollywoodzcy potentaci przychylniejszym okiem patrzą na brudniejsze oraz charakteryzujące się duszną atmosferą produkcje oparte na komiksach. Na zdrowie wyszło to Wolverinowi, który w końcu dostał możliwość pokazania pełnej krasy w klimatach, jakie pasują do tego bohatera. Sama postać w końcu będzie mogła odrzucić kinową łatę „tego kolesia od ciętych ripost i mocnych wejść z gołą klatą” – „Logan” zapowiada coś o wiele bardziej osobistego, dramatycznego oraz bolesnego (także na poziomie emocjonalnym), z niewielkim promyczkiem nadziei na końcu.

logan: wolverine

Trzymajmy kciuki – jeden świetny film o „X-Menach” to stanowczo za mało.

[Opis dystrybutora] Zmęczony życiem Wolverine czuje się zagubiony w świecie, w którym zdziesiątkowani mutanci żyją na marginesie społeczności ludzkiej. Jego mentor Charles Xavier, znany jako Profesor X, przekonuje go, by wziął udział w ostatniej misji, w której stawką jest życie młodej dziewczyny, jedynej nadziei rasy mutantów.

Film trafi na ekrany polskich kin już 3 marca.

Komentarze

0
·
Na 80 procent wybiorę się na ten film. Tak jak na wszystkie spod szyldu X-Man. Jak zauważył Tokar, zapowiada się obiecująco.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...