Rozszerzona Edycja Legionu Samobójców ze zwiastunem

1 minuta czytania

Choć kasowe wyniki "Legionu Samobójców" usatysfakcjonowały włodarzy Warner Bros. i film, w bliższej lub dalszej przyszłości, doczeka się jakiejś kontynuacji, to w kwestii zadowolenia widzów oraz krytyki nie można wysnuwać tak jednoznacznych opinii. Pomijając różne rozliczne grzeszki dzieła Davida Ayera, duży wpływ na niespełnione oczekiwania kinomanów miała nietrafiona kampania promocyjna, przedstawiająca produkcję w zupełnie innym świetle od tego, które mieliśmy okazję zobaczyć na dużym ekranie.

legion samobójców

Oczywiście studio zaczęło się bronić, że trzeba było wykonać sporo cięć i pójść na kompromisy, aby opowieść o straceńcach nie trwała ponad trzy godziny, dlatego "tego Jokera było tak mało" lub "pewne sceny były wyprane z kontekstu". Obiecano, że wersja na Blu-Ray będzie bogatsza o smakowite fragmenty, które wcześniej padły ofiarą nożyc cenzorskich, a co za tym idzie, wtedy "film w pełni rozwinie skrzydła a wszystko będzie miało sens". Taaa... skąd my to znamy?

Szczerze? Wątpię, aby te dodatkowe 11 minut coś tutaj zmieniło, ale nadzieja zawsze umiera ostatnia. Przekonamy się już niedługo – póki co wytwórnia przygotowała krótki zwiastun edycji rozszerzonej "Legionu Samobójców", na którym możemy zobaczyć fragmenty nowych scen.

Film na nośnikach Blu-Ray trafi do sprzedaży 15 listopada, natomiast na krążkach DVD pojawi się 13 grudnia.

Komentarze

0
·
Tylko 11 minut wycieto? Przeciez to jest nic, film bedzie taki sam, nic to nie zmieni. WB nie nadaje sie do tej roboty po prostu
0
·
Wycięto znacznie więcej (sam Leto wkurzał się, że wycięli jakieś 80% scen z nim), ale zdecydowano się dodać tylko około 11 minut

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...