Wonder Woman z wyróżnieniem i nowym zdjęciem

1 minuta czytania

Do czerwcowej premiery "Wonder Woman" jeszcze daleko, ale postanowiono uczcić urodziny bohaterki i mianowano ją ambasadorką ONZ. Z tej samej okazji zobaczyliśmy także nowe zdjęcie Gal Gadot w "Lidze Sprawiedliwości".

wonder woman

Siedemdziesiąt pięć lat to zacny wiek, jednak Wonder Woman ma się całkiem dobrze. Bohaterka szykuje się do przyszłorocznej premiery własnego filmu, jednak wcześniej wojownicza księżniczka została mianowana honorową ambasadorką ds. uwłasnowolnienia kobiet i dziewczyn. Na tę okazję do Nowego Jorku przybyły Gal Gadot oraz Lynda Carter, czyli dwie panie, które wcieliły się w tę rolę. Nie zabrakło także Diane Nelson – szefowej studia DC Entertainment.

Ten miły gest uhonorowania bohaterki w jej urodziny to nie jedyna niespodzianka, jaką przygotowano. Reżyser Zack Snyder opublikował także nowe zdjęcie z Gal Gadot, którą zobaczymy w "Lidze Sprawidliwości".

wonder woman

Rzeczone zdjęcie możecie podziwiać powyżej w całej okazałości. Fani Gal Gadot muszą poczekać do 2 czerwca 2017 roku, zaś cała Liga Sprawiedliwości wznowi swoją kinową działalność 10 listopada przyszłego roku.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...