Kto jest ojcem Star Lorda?

1 minuta czytania

Czy was też zastanawiała zagadka tajemniczego ojca Petera Quilla, głównego bohatera "Strażników Galaktyki"? Od ogłoszenia sequela produkcji pojawiały się spekulacje na ten temat, a dyskusje podkręciło pojawienie się Kurta Russella w obsadzie "Strażników Galaktyki 2".

strażnicy galaktyki

Na trwającym właśnie w San Diego Comic Conie ogłoszono, że ojcem Star Lorda będzie... Ego. Jedna z najdziwniejszych postaci uniwersum Marvela. Ego to żyjąca planeta, która przemierza galaktykę i pożera mniejsze planety, aby skumulować ich moc. Została wymyślona przez Stana Lee i Jack Kirby'ego w 1966 roku w komiksie o przygodach Thora. Zagra go oczywiście, jak przewidywano, Kurt Russel.

strażnicy galaktyki

Co więcej James Gunn powiedział, że film ma także wyjaśnić, w jaki sposób żyjąca planeta mogła stać się ojcem człowieka, a także co to oznacza dla samego Petera Quilla.

Przypomnijmy, że film trafi na ekrany w Stanach Zjednoczonych dokładnie 5 maja przyszłego roku, zaś w obsadzie ponownie znaleźli się m.in Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Bradley Cooper oraz niezwykle wylewny Vin Diesel. Co więcej wśród aktorów pojawiły się także kolejne nietypowe nazwiska – w filmie ma pojawić się chociażby Sylvester Stallone i Nathan Fillion.

strażnicy galaktyki

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...