Poznajemy kulisy postaci Batgirl w Batman: The Killing Joke

1 minuta czytania

Zbliża się planowana na początek przyszłego miesiąca premiera kolejnego animowanego filmu o przygodach najsławniejszego detektywa w mieście Gotham, czyli "Batman: The Killing Joke". Ujawniony dzisiaj materiał wideo przybliża nam postać ważnego sojusznika głównego bohatera, czyli Batgirl.

batman, batman the killing joke

Nadchodząca premiera to doskonałą okazja do wypuszczania kolejnych materiałów wprost z filmu. Tym razem DC ujawniło nowy filmik, na którym podkładająca głosu Batgirl Tara Strong opowiada o swojej pracy na planie "Batman: The Killing Joke", czyli adaptacji sławnego komiksu o tym samym tytule, który zadebiutował w marcu 1988 roku. Podobnie jak pierwowzór, nadchodząca produkcja skupi się przede wszystkim na postaci Jokera, prezentując nam początki jego przestępstw oraz ukazując stosunek do Batmana.

Tara Strong to weteranka tego typu zadań, bowiem mogliśmy ją usłyszeć chociażby w roli Poison Ivy cz Harley Quinn. Mimo że materiał wideo skupia się jedynie na postaci Batgirl, to należy pamiętać, że w "Zabójczym żarcie" pojawi się także Mark Hamill (jako Joker) oraz Kevin Conroy, który podłoży głos Batmanowi.

"Batman: The Killing Joke" ma zostać wyświetlony podczas tegorocznych targów Comic Con w San Diego (22 lipca), jednak dwa dni później zostanie udostępniony poprzez cyfrową dystrybucję, by w końcu od 2 sierpnia trafić na dyski Blu-ray i DVD.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...